Drevenákrajina.cz

Jídelní stoly

Když přemýšlíme o lidech, kteří hledají jedinečný nábytek, vytváříme jídelní stoly z masivu získané z racionálního lesního hospodářství. Proč? Jsme si vědomi, že naše výroba má vliv na přírodní prostředí, proto se snažíme tento vliv minimalizovat. Jídelní stoly jsou navíc pokryty barvou nebo lakem na bázi vody, který je bezpečný pro děti, aby byla zdůrazněna přirozená krása dřeva. Dřevěný nábytek je vynikajícím řešením pro alergiky, protože díky svým antistatickým vlastnostem přitahuje minimální množství prachu. Vytváříme moderní jídelní stoly s pevnou strukturou, protože chceme, aby naše výrobky zůstaly ve vašem domě déle a správná péče dodá stolem estetický vzhled po mnoho let.

Belluno Elegante stůl bílý Belluno Elegante stůl bílý
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante stůl bílý / dub Belluno Elegante stůl bílý / dub
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Belluno Elegante stůl bílý / ořech Belluno Elegante stůl bílý / ořech
Dodavatel: Belluno
Cena: 12 400,00 Kč
ks.
zobrazit více
Marone stůl Marone stůl
Dodavatel: Marone
Cena: 12 850,00 Kč

Dřevěné jídelní stoly - způsob, jak vytvořit nadčasový interiér

Proč vytváříme jídelní nábytek s univerzálním charakterem? Věříme, že méně je více a minimalismus vám umožní zvolit si kvalitní jídelní stůl, aniž zatížil váš domácí rozpočet - nemusíte vyměňovat nábytek při každé změně trendů v průmyslu interiérového designu a tvrdě pracovat na vytvoření souvislého, estetické uspořádání. Dřevo funguje dobře se sklem a kovem, jakož i s jinými materiály, takže funguje v jakémkoliv stylu. Výhodou dřevěného nábytku je také možnost experimentovat s uspořádáním - naše jídelní stoly jsou dostatečně univerzální na to, že stačí změnit doplňky a doplňky, aby místnost získala nový charakter. Nábytek navrhujeme v rustikálním, průmyslovém a skandinávském stylu, protože jsme přesvědčeni, že je vynikajícím základem pro náš vlastní interiérový design.

Funkční jídelní stoly

Podle nás by moderní stoly do jídelen a kuchyní měly být funkční, takže mezi produkty najdete výsuvný model nebo s možností přistýlek, díky kterým rychle zvětšíte povrch stolové desky. Je to perfektní způsob pro nečekaných hosty nebo vánoční setkání s rodinou. Bílý jídelní stůl z borovicového dřeva je skvělým řešením pro lidi, kteří chtějí interiér opticky zvětšit. Přesvědčte se sami o kvalitě našeho nábytku!

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium