Drevenákrajina.cz

Série výrobků Feretti

Hodně času trávíme při jídle, domácích úkolech nebo hraním (skládání puzzle, deskové hry) v jídelně nebo u kuchyňského stolu. Proto stojí za to, aby tato část aranžmá byla nejen krásná, ale také pohodlná. S ohledem na pohodlí a univerzálnost spojení byla vytvořena kolekce čalouněných židlí Feretti.

Čalouněné židle - Feretti zapůsobí svým originálním stylem a pohodlím 

To, co dělá tento kus nábytku pohodlným, je určitě jeho sedadlo a opěradlo. Za zmínku stojí sedadlo, jehož okraj působí dojmem "změkčeného rámu", díky čemuž je model útulnější a pohodlnější. Široké opěradlo sahající až k lopatkám poskytuje optimální oporu pro záda, zejména pro křížovou a bederní oblast. Měkké sedadlo a opěradlo jsou vyplněny pěnou, která se přizpůsobí tělu.

Masivní podstavec - dubové nebo bukové židle

Čalouněné sedadlo není všechno. Chceme zdůraznit důležitou roli rámu, na kterém bylo umístěno. Na jeho výrobu byly použity dva druhy dřeva. Vsadit můžete na masivní, nadprůměrně odolné dubové dřevo, které si svůj bezvadný vzhled zachová léta. Stejně jako ekonomická varianta, také odolná a krásná, a přitom se těšící velké oblibě. 

Židle Feretti ve skandinávském stylu 

Skandinávská čalouněná židle je řešením pro Ty, kteří hledají model do jídelny, obývacího pokoje a ložnice ve společnosti toaletního stolku a dalších domácích i komerčních místností. Prohlédněte si širokou škálu barev, mezi kterými si jistě najdete to své.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium