Drevenákrajina.cz

Židle do obývacího pokoje

Rodinná večeře? Nebo možná schůzka u kávy? Dřevěné židle z naší nabídky Vám pomohou vytvořit útulný jídelní kout ve Vašem obývacím pokoji. V nabídce internetového obchodu jsou dřevěné židle do obýváku, z bukového, borovicového dřeva a dubové židle v přírodním odstínu dřeva. Židle do obývacího pokoje z kolekce Belluno Elegante jsou k dispozici s opěradly v různých stylech a s možností výběru sedáku. V sortimentu nábytku najdete dřevěnou židli nebo židli s čalouněnou látkou. Bílé dřevěné židle jsou vyrobeny výhradně z přírodního dřeva, takže i přes léta vypadají skvěle. Přírodní dřevo je velmi odolné a nikdy nevyjde z módy. Bílé židle z kolekce Belluno Elegante se hodí do provensálských, skandinávských i klasických interiérů.

 

Židle z nabídky Dřevěnákrajina.cz

Nabízíme židle do obývacího pokoje z přírodního dřeva. Používáme dřevo z:

  • buku
  • borovice
  • dubu

Bílé židle jsou natřena vodou ředitelnou barvou, která krásně odhaluje kresbu dřeva a udržuje je svěží po mnoho let. Internetový obchod Dřevěnákrajina.cz má ve své nabídce také dubové židle natřené průhledným olejem a voskem. Klademe důraz na přirozenost, a proto se naše moderní židle snadno kombinují s jakýmkoli interiérem. Na jedné straně se židle do obývacího pokoje hodí do skandinávských a provensálských interiérů. Díky nadčasovému designu a univerzálnímu barevnému provedení je však možné židle sladit i s rustikálním, klasickým nebo dokonce eklektickým obývacím pokojem.

Zvláště atraktivní je možnost výběru čalounění a barvy sedáku u židlí Belluno Elegante. Dřevěné židle jsou čalouněné vysoce kvalitními látkami a můžete si vybrat látku odolnou proti skvrnám, což zvyšuje funkčnost lenošek.

Proč židle z našeho obchodu?

Dřevěné židle z naší nabídky jsou pevně vyrobena a zapůsobí na Vaše hosty. Snadno se udržují v čistotě, stačí je otřít měkkým hadříkem. Je důležité nevystavovat dřevěné židle vlhkosti, teplu ani slunečnímu záření. Podívejte se také na další bílý nábytek a nábytek z borovice do obývacího pokoje.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium