Drevenákrajina.cz

Dřevěné truhly z masivu

Když se vrátíte do minulosti, můžete si vybavit vzpomínky, v nichž hlavní roli hrají krásné a zajímavé dřevěné truhly. Jedinečné truhly z masivního dřeva, které nabízíme, jsou však více než jen nádechem nostalgie. Nábytek z masivního dřeva je vysoce kvalitní, elegantní a odolný nábytek pro dnešní místnosti. V sortimentu obchodu najdete bílé dřevěné truhly i truhly z vrchní deskou v barvě dubu a ořechu. Skvěle poslouží jako místo pro uložení předmětů, stolek nebo dokonce místo na sezení. Výrobky, které nabízíme, jsou vyrobeny s výjimečným vkusem a důrazem na detail - prohlédněte si naši nabídku a jistě oceníte jejich krásu a užitečnost.

Vyberte si dřevěnou truhlu ve stylu, který Vám vyhovuje

Naše bílé dřevěné truhly dokonale doplní design Vašeho interiéru a obohatí jeho funkčnost. Rustikální, provensálská nebo skandinávská, podle svého vkusu si můžete vybrat dřevěnou truhlu, která bude vyhovovat Vašemu vkusu a harmonicky zapadne do interiéru. Dřevěný nábytek, který nabízíme, je vyroben z nejkvalitnějšího materiálu pocházejícího z odpovědného pěstování, který nemá negativní vplyv na životní prostředí. Najdete mezi nimi mimo jiné bílé truhly z finské borovice a truhly z dubového masivu.

Dřevěné truhly, nábytek který se hodí skoro všude

Pevně vyrobené truhly se skvěle hodí jako nábytek do předsíně nebo chodby. Můžete je například použít i jako krabici na boty pod věšák do chodby. V naší nabídce však najdete komody, které se hodí nejen  do Vaší předsíně. Doporučujeme je například umístit do ložnice, vypadají nádherně a navíc jsou prostorné. Dovnitř můžete snadno uložit peřiny, polštáře a povlečení. Některé z našich výrobků mají také mechanismus, který zabraňuje zabouchnutí víka truhly.

Údržba dřevěného nábytku

Pokud chcete, aby vám nábytek z dubového nebo borovicového masivu vydržel co nejdéle, musíte se o něj starat. Prach a nečistoty stačí otřít pouze vlhkým hadříkem bez použití čistících prostředků. Nevystavujte dřevěnou truhlu UV záření a zdrojům tepla, jako jsou například radiátory nebo klimatizatory. Díky tomu se budete z krásy tohoto kusu nábytku těšit mnohem déle. Chtěli byste mít doma takovou krásnou dřevěnou truhlu? Navštivte náš obchod Dřevěnákrajina.cz.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium