Drevenákrajina.cz

Dřevěné stoly

Dřevěný stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v každém domě nebo bytě. Často se jedná o jakési centrum, kde se setkávají všichni členové rodiny, aby společně strávili rodinné chvíle. Proto je nesmírně důležité vybrat správný kus nábytku. Dřevěný stůl, u kterého bude chtít sedět a jíst celá rodina. Dřevěné stoly z masivu, takové stoly nabízí obchod s dřevěným nábytkem Dřevěnákrajina.cz. V nabídce jsou mimo jiné stylové dřevěné stoly z dubového dřeva a bílé stoly s dřevěnými deskami do jídelny a obývacího pokoje.

 

Stylové a moderní stoly z dubového dřeva do obývacího pokoje a ložnice

Stoly z dubového dřeva, které nabízí internetový obchod Dřevěnákrajina.cz s nábytkem, jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Navíc jsou opatřeny plně ekologickými nátěry. To vše způsobuje, že bílé dřevěné stoly z masivu společně s dřevěnou deskou nebo stoly z dubového dřeva zaujmou úžasným, přirozeným vzhledem dřeva. Nabídka zahrnuje stoly do ložnice a stoly do jídelny vyrobené z:

  • borovice,
  • Finské borovice,
  • dubu

Bílé dřevěné stoly s dřevěnou deskou - dokonalá kombinace bílé barvy a dřeva

Bílý stůl s dřevěnou deskou je univerzální. Nábytek z bílé borovice se dobře hodí do místností zařízených v různých stylech. Dřevěné stoly s dřevěnými deskami jsou ideálním řešením pro:

  • minimalistické interiéry,
  • pokoje ve skandinávském stylu,
  • pokoje zařízené v provensálském stylu,
  • interiéry v rustikálním stylu.

Stylové a masivní dubové stoly

Dubové dřevo je jedním z nejoblíbenějších materiálů používaných k výrobě nábytku. Stoly z masivního dubového dřeva se vyznačují na jedné straně velmi vysokou pevností a trvanlivostí, na straně druhé zajímavým vzhledem. Dřevěné stoly z dubového dřeva se hodí například do rustikálních a loftových interiérů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium