Drevenákrajina.cz

Dřevěné psací stoly z masivu

Je dřevěný psací stůl z borovice praktický? Samozřejmě, že je. Jedním z důvodů je, že borovice roste v drsných podmínkách - díky tomu se nábytek z borovice vyznačuje dlouholetou životností. Dřevěné borovicové stoly se také snadno čistí a udržují, protože je stačí otřít suchým hadříkem, když se na nich objeví vrstva prachu. Konstrukce, kterou jako výrobce dřevěného nábytku nabízíme, má navíc tu výhodu, že je kompaktní. Najdete zde nejen pěkné pracovní stoly z masivu, ale také kancelářské stoly, které jsou zároveň nenápadnými komodami! Na trhu se vyznačujeme vysokou estetiku, kvalitou a ekologickou výrobou.

Dřevěné psací stoly

Bílý dřevěný nábytek je velmi oblíbený, protože do interiéru vnáší klidnou a hřejivou atmosféru. Pokud chcete tuto hřejivost ještě více zvýraznit, vsaďte na dřevěný nábytek s přirozenou, viditelnou strukturou. Náš internetový obchod Dřevěnákrajina.cz nabízí dřevěné psací stoly z borovice, které jsou vhodné jako psací stoly pro mládež na učení a psaní domácích úkolů, ale také jako psací stoly pro dospělé. Pokud pracujete na dálku nebo často vykonáváte některé úkoly u počítače, je pro vás moderní bílý pracovní stůl dobrou volbou. Bílá vám pomůže soustředit se a koncentrovat - je to nejuniverzálnější barva a je neutrální vůči emocím.

Nabízíme mimo jiné dřevěné psací stoly z borovice:

  • s uzavřenými zásuvkami - na jedné nebo obou stranách stolu,
  • ve třech barvách horní desky: bílá, ořech, dub,
  • s dalším sekretářem.

Bílý nábytek a pracovní stoly do vašeho pokoje

Chcete zařídit svůj prostor v rustikálním, provensálském nebo skandinávském stylu? Dáváte přednost minimalismu nebo decentní eleganci? Chcete, aby byl Váš nábytek funkční, ale zároveň skvěle vypadal? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, jsou dřevěné pracovní stoly z borovice z našeho obchodu určeny právě pro Vás. Zároveň dbáme na to, aby stoly byly vytvořeny racionálně a v souladu s životním prostředím. Používáme také ekologické barvy, čímž vycházíme vstříc zákazníkům, kteří si cení životního stylu šetrného k přírodě.

Kam umístit dřevěný psací stůl?

Již víte, jak pečovat o bílý dřevěný nábytek, ale abyste zachovali jeho vysokou kvalitu, nezapomeňte ho také správně umístit. Pravé masivní dřevo, které nabízíme, by nemělo přijít do styku s nadměrným teplem a UV zářením. Neumisťujte proto stůl vedle radiátoru nebo na místa, kde je vystaven velkému množství slunečního světla.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium