Drevenákrajina.cz

Dřevěná police 2ks, borovice, barva přírodní borovice, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 3 229,00 Kč 3229.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěné nástěnné police z masivu borovice Belluno Elegante

Závěsné dřevěné police jsou oblíbeným řešením, které pomáhá šetřit místo a zároveň zdobí stěnu. Rozvinutí stěny umožňuje zachovat více místa na podlaze. Závěsná police je také formou estetického úložiště pro drobnosti, malé, dekorativní nebo sentimentální předměty. Upozorní na předměty, jako jsou například rámečky s rodinnými fotografiemi, oblíbená rostlina, suvenýry z cest, dekorativní keramika.

Police se prodávají pouze jako sada. Součástí sady jsou 2 ks polic.

Dřevěná police elegantní a praktický doplněk vašeho interiéru

Police v barvě přírodní borovice Belluno Elegante je vyrobena výhradně z masivního borovicového dřeva, které je odolné vůči zatížení a mechanickému poškození. Police na knihy z přírodního dřeva vám umožní ukládat předměty ke čtení různých velikostí. Díky pevnosti dřeva je pevný a robustní, takže unese i objemné svazky.

Nástěnná police Belluno Elegante byl ošetřena mořidlem a ekologickým lakem, aby bylo dřevo odolné proti poškrábání a vyblednutí a zachovalo si co nejdéle svou původní barvu a půvab. Přirozená struktura dřeva, autentické uspořádání letokruhů bylo zachováno a zdůrazněno. Dřevěný borovicový nábytek je pro člověka zdravý, protože zlepšuje mikroklima v bytě. Díky solidnosti jejich výroby se nemusíte obávat o jejich stav nebo trvanlivost.

Dřevěné police z masivu do kanceláře

V domácí kanceláři se police Belluno Elegante skvěle hodí pro ukládání knih, nejrůznějších dokumentů a kancelářských "papírů". Police Belluno Elegante je obzvláště užitečný v malých kancelářích, protože vodorovné plochy jsou nejvíce náchylné na prach. Police Belluno Elegante je vyrobena z borovicového dřeva, které má elektrostatické vlastnosti.

Díky těmto vlastnostem povrch borovicového nábytku nepřitahuje prach, usazuje se na něm mnohem méně prachových částic a prach se na nábytku nehromadí. To znamená méně úklidu a lepší ovzduší, bezpečnost pro alergiky a děti. Dřevěný nábytek do kanceláře Vám umožní udržovat pořádek a soustředit se na práci v plném pohodlí a pořádku.

Technické informace

Šířka 120 cm
Výška 25 cm
Hloubka 15 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Přírodní borovice
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Hmotnost 9 kg
Čas montáže 1 osoba 0,5-1 hod.
Záruka 12 měsíců

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium