Drevenákrajina.cz

Židle Belluno Elegante 22 s látkovým sedákem

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: 28 - 42 dní
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 2 689,00 Kč 2689.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Židle Belluno Elegante 22, buk, masiv

Detailní specifikace produktu

Krásná dřevěná židle v provensálském stylu dodá krásu každé kuchyni. Všude tak kde je samostatná kuchyň nebo kuchyňský kout, který je součástí obytné místnosti. Všude tam budou bukové bílé dřevěné židle ozdobou.

Není to jen sezení no už něco víc

Sednout byste si při únavě mohli přece gde koliv i na zem. Když sedíte na naši židli, vnímáte její výšku, materiál, povrch, teplotu, oporu v zádech. Není to jen o sezení ale hlavně o odpočinku v komfortu. Někteří lidé dávají přednost posezení na pevné desce ale  někteří zase měkkému čalounění. Nezáleží na tom, jestli patříte k první nebo druhé skupině lidí vy už víte co vám vyhovuje. Proto vyberete si variantu podle svých preferencí.

Na materiálu opravdu záleží

Židle je vyrobena z tvrdého a kvalitního bukového dřeva. Odolné bukové dřevo je výborný materiál pro výrobu zatěžovaného nábytku. Je pevné, kvalitní a odolné. Všechny spoje potom silně drží.  Zaručujeme vám, že nemusíte se obávat toho, že se vaše nové židle brzy rozvržou nebo že na sobě ihned ponesou stopy neopatrného zacházení. Už jste to zažili, když opatrně dosedáte a ještě opatrněji se opíráte? Majitelé kvalitních dřevěných bukových židlí to neznají. Pevné dřevo poznáte na první posed.

Krásná a čistá bílá barva

Krásnou a čistou barvou se honosí všechen bílý nábytek ze série Belluno Elegante. A tato židle není samozřejmě výjimkou. Na bílém dřevěném nábytku je prostě něco úchvatného a uklidňujícího. Vše vypadá tak čistě, jemně a nevinně. Navíc jsou takové kousky skvěle kombinovatelné v jakékoliv barevné kombinaci jakou si zvolíte. Moderní šedá pro decentní interiér nebo třeba výstřední tyrkysová a žlutá? Záleží jen na vás jak se rozhodnete.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 43cm
Výška 96cm
Hloubka 44cm
Materiál Buk - materiál
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium