Drevenákrajina.cz

Židle Belluno Elegante 22, buk 22/36SB

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: 28-42 dní
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 2 990,00 Kč 2990.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Katmandu
Kód produktu/SKU: DRM KT22/36SB

Popis

Židle Belluno Elegante 22, buk, masiv

Detailní specifikace produktu

Krásná dřevěná židle v provensálském stylu dodá krásu každé kuchyni. Všude tak kde je samostatná kuchyň nebo kuchyňský kout, který je součástí obytné místnosti. Všude tam budou bukové bílé dřevěné židle ozdobou.

Není to jen sezení no už něco víc

Sednout byste si při únavě mohli přece gde koliv i na zem. Když sedíte na naši židli, vnímáte její výšku, materiál, povrch, teplotu, oporu v zádech. Není to jen o sezení ale hlavně o odpočinku v komfortu. Někteří lidé dávají přednost posezení na pevné desce ale  někteří zase měkkému čalounění. Nezáleží na tom, jestli patříte k první nebo druhé skupině lidí vy už víte co vám vyhovuje. Proto vyberete si variantu podle svých preferencí.

Na materiálu opravdu záleží

Židle je vyrobena z tvrdého a kvalitního bukového dřeva. Odolné bukové dřevo je výborný materiál pro výrobu zatěžovaného nábytku. Je pevné, kvalitní a odolné. Všechny spoje potom silně drží.  Zaručujeme vám, že nemusíte se obávat toho, že se vaše nové židle brzy rozvržou nebo že na sobě ihned ponesou stopy neopatrného zacházení. Už jste to zažili, když opatrně dosedáte a ještě opatrněji se opíráte? Majitelé kvalitních dřevěných bukových židlí to neznají. Pevné dřevo poznáte na první posed.

Krásná a čistá bílá barva

Krásnou a čistou barvou se honosí všechen bílý nábytek ze série Belluno Elegante. A tato židle není samozřejmě výjimkou. Na bílém dřevěném nábytku je prostě něco úchvatného a uklidňujícího. Vše vypadá tak čistě, jemně a nevinně. Navíc jsou takové kousky skvěle kombinovatelné v jakékoliv barevné kombinaci jakou si zvolíte. Moderní šedá pro decentní interiér nebo třeba výstřední tyrkysová a žlutá? Záleží jen na vás jak se rozhodnete.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální

procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Buk
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 44cm
Výška 93cm
Šírka 43cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium