Drevenákrajina.cz

Židle Belluno Elegante 01 s látkovým sedákem

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: 28-42 dní
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 2 990,00 Kč 2990.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: DRM KT01MAT

Popis

Židle Belluno Elegante 01, masiv, buk

Detailní specifikace produktu

Je to ten nejzákladnější kousek nášho nábytku. Jenom obyčejná židle. Opravdu je jenom obyčejná? Odehrávají se kolem ní ty nejdůležitější rodzinne události a slávnosti. Rodinné snídaně, obědy i večeře nebo posezení s vašimi přáteli.

Buková židle zaručeně vydrží dlouhé roky

 Dřevěná židle z naši série Belluno Elegante je vyrobena z kvalitního bukového masivu. Bukové dřevo je velmi pevné, odolné a zaručuje nábytku dlouhou trvanlivost. Zajistí vám také pevnější spoje. Vaše rodinná setkání u bohatého stolu tak budou doprovázena jen příjemnou konverzací nebo štěbetáním vašich dětí. Na vrzající nábytek můžete s klidem zapomenout, takový u nás nenajdete.

Čalouněná nebo hladká jakou volíte

Upřednostňujete jednoduchou klasiku s velmi jednoduchou údržbou? Potom zvolte jednoduchou sedací plochu s odolnou deskou v bílé barvě nebo v dekoru dřeva ladícího s ostatním vybavením. Jste-li naopak jste vyznavači pohodlného, měkkého posezení, bude pro vás ideální čalouněná varianta. Čalouněný sedák a pevná opora v podobě dostatečně vysoké a pohodlné opěrky. To je neobvyklá kombinace, za kterou vám vaše tělo určitě poděkuje.

Ekologicky i zdravotně nezávadná židle

 Tvrdé bukové dřevo je krásné i samo o sobě. Ale s tím správným a kvalitním nátěrem jeho krása ještě více vynikne. Všechny kusy dřevěného nábytku ze série Belluno Elegante jsou natřeny bílou ekologickou barvou, která dává vyniknout přirozené kresbě dřeva a zvýrazňuje tak jeho krásu. Zdravotní  nezávadnost je pro nás prioritou. Dřevo je přírodním čistým materiálem. A nátěr kvalitní vodou ředitelnou barvou je naprosto zdravotně nezávadný.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9010
Materiál Buk
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 44cm
Výška 96cm
Šírka 43cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium