Drevenákrajina.cz

Židle Belluno Elegante 01 s látkovým sedákem

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: 28 - 42 dní
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 2 689,00 Kč 2689.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Židle Belluno Elegante 01, masiv, buk

Detailní specifikace produktu

Je to ten nejzákladnější kousek nášho nábytku. Jenom obyčejná židle. Opravdu je jenom obyčejná? Odehrávají se kolem ní ty nejdůležitější rodzinne události a slávnosti. Rodinné snídaně, obědy i večeře nebo posezení s vašimi přáteli.

Buková židle zaručeně vydrží dlouhé roky

 Dřevěná židle z naši série Belluno Elegante je vyrobena z kvalitního bukového masivu. Bukové dřevo je velmi pevné, odolné a zaručuje nábytku dlouhou trvanlivost. Zajistí vám také pevnější spoje. Vaše rodinná setkání u bohatého stolu tak budou doprovázena jen příjemnou konverzací nebo štěbetáním vašich dětí. Na vrzající nábytek můžete s klidem zapomenout, takový u nás nenajdete.

Čalouněná nebo hladká jakou volíte

Upřednostňujete jednoduchou klasiku s velmi jednoduchou údržbou? Potom zvolte jednoduchou sedací plochu s odolnou deskou v bílé barvě nebo v dekoru dřeva ladícího s ostatním vybavením. Jste-li naopak jste vyznavači pohodlného, měkkého posezení, bude pro vás ideální čalouněná varianta. Čalouněný sedák a pevná opora v podobě dostatečně vysoké a pohodlné opěrky. To je neobvyklá kombinace, za kterou vám vaše tělo určitě poděkuje.

Ekologicky i zdravotně nezávadná židle

 Tvrdé bukové dřevo je krásné i samo o sobě. Ale s tím správným a kvalitním nátěrem jeho krása ještě více vynikne. Všechny kusy dřevěného nábytku ze série Belluno Elegante jsou natřeny bílou ekologickou barvou, která dává vyniknout přirozené kresbě dřeva a zvýrazňuje tak jeho krásu. Zdravotní  nezávadnost je pro nás prioritou. Dřevo je přírodním čistým materiálem. A nátěr kvalitní vodou ředitelnou barvou je naprosto zdravotně nezávadný.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 43cm
Výška 96cm
Hloubka 44cm
Materiál Buk - materiál
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium