Drevenákrajina.cz

Židle Belluno Elegante 01, buk 01/36SB

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 2 689,00 Kč 2689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Židle Belluno Elegante 01 s bílým sedátkem

Křeslo ze série Belluno Elegante bylo celé vyrobeny z masivního bukového dřeva. Dřevěné židle se vyznačují pevnou a stabilní strukturou. Nejkvalitnější zpracování a mimořádně odolný materiál umožňují pevné uchycení prvků židle Belluno Elegante. Toto zabrání tomu, aby se židle kývala a kývala, nebo aby se neposouvaly jednotlivé prvky, například nohy nábytku. Vysoké, mírně nakloněné, pohodlné opěradlo poskytuje vynikající oporu zádům a krku, což je velmi důležité - části páteře jsou náchylné na bolest a ztuhnutí. Stabilní sedadlo židle je velké, aby umožňovalo pohodlně sedět lidem všech tvarů a velikostí. Je také v správně zvolené výšce, aby bylo zajištěno pohodlí pro každého uživatele. Díky tomu si můžete být jisti, že to bude pohodlné nejen pro vás a vašich členů domácnosti, ale i pro hosty.

Dřevěné jídelní židle

Židle Belluno Elegante má teplý odstín bílé barvy. Křeslo je pokryto bílou barvou na vodní bázi s neúplným pokrytím, díky čemuž je pod ním mírně viditelná kresba dřevěných kroužků a rozložení uzlů. Struktura ušlechtilého dřeva zdůrazňuje originalitu a přírodní původ nábytku.

Dřevěný nábytek do jídelny je nejlepší volbou, protože masivní bukové dřevo je tvrdý a odolný materiál. Dřevěný nábytek je investice na mnoho let. Bydlení obklopené dřevěným nábytkem je zdravé i pro lidi. Díky hygroskopickým vlastnostem přírodního dřeva má schopnost absorbovat a odvádět vlhkost do životního prostředí, čímž reguluje úroveň vlhkosti vzduchu. Tím se zlepšuje kvalita vzduchu v interiéru, což má pozitivní vliv na dýchací systém a zdraví obyvatel. Výběr dřevěného nábytku je investice na mnoho let. Dodávají klasickou eleganci a zútulňují interiér. Bílé židle skvěle doplní další nábytek z naší dřevěné kolekce Belluno Elegante. Bílý dřevěný jídelní nábytek je moderní a nadčasový. Naše skandinávské židle se budou hodit do všech barev, stejně jako do minimalistického černobílého bytu.

Technické informace

Šířka 43cm
Výška 96cm
Hloubka 44cm
Materiál Buk
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium