Drevenákrajina.cz

Věšák s tyčí do chodby malý z borovicového dřeva Marone

Dostupnost: Střední množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 4 089,00 Kč 4089.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Věšák do vstupní haly z borovicového dřeva v rustikálním stylu

Ve většině domů a apartmánů je vstupní hala slabě osvětlenou místností na malé ploše. Mezitím je to první místo ve vaší domácnosti, se kterým návštěvníci přicházejí do styku. První dojem proto závisí na jeho dekoru. Nelze popřít, že uspořádání pokoje má výrazný vliv i na vaši náladu. Světla, útulná chodba v rustikálním stylu vám dá okamžitý pocit pohody.

Dřevěný věšák do předsíně

Základem každé chodby je věšák, který vám umožní udržovat pořádek mezi vrchním oblečením vašich blízkých. Věšák z borovice Marone je vybaven funkční lištou, na kterou můžete odložit věšáky s oblečením. Lišta je připevněna k poličce, která vám poskytne další úložný prostor pro doplňky nebo organizéry s doplňky na péči o boty. Malý věšák bude perfektně ladit s borovicovou komodou s půvabným zdobením nebo s dřevěnou truhlicí Marone.

Na výrobu věšáku do haly bylo použito nejkvalitnější masivní borovicové dřevo. Je to přírodní materiál, který je ceněn pro svůj ušlechtilý charakter a jedinečnou krásu. Věšák s lištou je pokryt bílým voskem s 75% pokrytím. Police, která korunuje nábytek, je ve odstínu medové borovice. Pod povrchem povlaku je zřetelně viditelná kresba dřevěných kroužků a uzlů, jejichž přítomnost zdůrazňuje rustikální charakter nábytku. Charakteristickým znakem věšáku z kolekce Marone je mírně nápadná struktura přírodního dřeva a jemná vůně.

Minimalistický design

Malý věšák s lištou do předsíně se vyznačuje řídkým designem, který se omezuje pouze na jemné nenápadné vyřezávací. To v kombinaci se světlými barvami a přírodním materiálům činí z věšáku Marone perfektní řešení nejen v chodbě v rustikálním, ale i skandinávském stylu. Bude se vám líbit, pokud si ceníte minimalistické řešení.

Rozměry věšáku jsou 109 cm široké, 30 cm vysoké a 18 cm hluboké.

Jak správně pečovat o přírodní dřevo

Nábytek z masivního dřeva prochází časem přirozeným procesem stárnutí, v důsledku čehož se zrno a boule postupně stávají viditelnějšími. Díky tomu získává nábytek v průběhu let ušlechtilejší charakter. Pamatujte však, že masivní dřevo vyžaduje jemnou péči, která vám umožní dlouho se těšit z jeho krásy. Nejdříve používejte pouze vlhký měkký hadřík. Nepoužívejte abrazivní houby a chemikálie. Mohou poškodit povrch nábytku. Dřevěný věšák také nevystavujte přímým UV paprskům a zařízením emitujícím teplo.

Technické informace

Šířka 109cm
Výška 30cm
Hloubka 18cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium