Drevenákrajina.cz

Toskania skříň 4d mořená

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 32 800,00 Kč 32800.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín medový) TAHOMA

Čtyřdveřová dřevěná šatní skříň Toskania se zrcadlem je vyrobena ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Znáte ten divný pocit, že nemáte, co na sebe? V přímé úměře často přichází také divný pocit, že to nic není kam dát. Pokud i vy řešíte podobný problém, možná je na čase pořídit si opravdu solidní velikou šatní skříň. Pokud jste doteď žili v domnění, že velkorysé úložné prostory a romantický styl se u nábytku skloubit nedají, dovolte nám představit kvalitní dřevěnou šatní skříň s šířkou celých 253 centimetrů. Seznamte se, prosím.

 Celých dva a půl metru pro vaše oblečení

To už je opravdu notná dávka prostoru.  Dřevění skříň nám nabízí dva oddělené policové oddíly a jeden dlouhý šatní oddíl. Vaše oblíbené šaty na ramínkách se už nebudou muset mačkat na několika centimetrech. Můžete je konečně také nechat volně dýchat.

A ty perfektní zásuvky. Pokud jste do této doby neměli se zásuvkami v ložnici tu čest, budete určitě přímo nadšení. Dávají organizacji a úložný prostor pro vaše oblečení a nový rozměr. Odpadá totiž neustálé přehrabování a přeskládávání věcí. Asi určitě tušíte, o čem je řeč. Když navíc tiché zásuvky rozčleníte na menší celky například s použitím košíků nebo různých speciálních pořadačů, ušetříte si ještě více svojí práce.  Dřevěnou skříň nabízí rovnou čtyři šuplíky. Nemusíte se obávat, že by se jejich mechanismus časem takzvaně ochodil. Kvalitní zpracování skříně zahrnuje také tiché kolejničky zásuvek. Jsou tiché díky kvalitním tlumiči a sou značkové. Takže vydrží opravdu dlouho bez jakéhokoliv poškození, přesvědčte se.

Hezký úsměv prosím

Proto určitě mají naše šatní skříně zrcadla. Aby nám vracely naše krásné úsměvy. To je tak. A aby těch úsměvů bylo co nejvíc, naše šatní skříň Toskania nabízí rovnou dvě integrovaná zrcadla.

 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Hĺbka 62 cm
Výška 218 cm
Šírka 253 cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium