Drevenákrajina.cz

Toskania skříň 4d bílá

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 32 800,00 Kč 32800.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, bílá, masiv z borovice

Bílá čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme v také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Mohli by se napsat, že k manželské posteli patří také manželská šatní skříň. A také to tak píšeme. Přestože název manželská šatní skříň jsme ještě neslyšeli. Ale tady se nám jeho použití tak nějak hodí. Posuďte taky sami.

3+4=1

Trochu to je zvláštní příklad, že? Ale akurát v tomto případě platí. Když se podíváte na vnitřní uspořádání naší šatní skříně, jedná se o tři funkčně oddělené celky a čtyři úplně tiché zásuvky. Každý z partnerů může mít svou oddělenou řadu polic, do které pohodlně uschová své oblíbené oblečení. A věci, které musí být pověšené na ramínku, budou umístěny ve střední společné části pro vás. Čtyři prostorné tiché zásuvky ve spodní části jsou vhodné k uložení drobnějších kousků oblečení, spodního prádla nebo doplňků. Sme si jistí, že už nikdy je nebudete muset hledat mezi haldami oblečení. Zásuvky jsou prostě skvělé pro organizaci jakýchkoliv vašich věcí. Otevřete a sáhnete budete mít všechno po ruce.

Zrcadla a do toho klíče

Co mají tyto dvě věci společného, jak myslíte? To, že se setkali na jedne výjimečné skříni. Dvě velká a krásná zrcadla, která vám mimo jiné šetří další místo v ložnici. Také ji prosvětlují, zvětšují opticky její prostor a vám dávají příležitost zkontrolovat svůj outfit a v každou vhodnou chvíli pro vás a hlavně se na sebe usmát.

 V obsahu jsou taky klíče pro uzamčení všech tajemství. Nebo alespoň těch, která se vlezou do dřevěné skříně. Ve skutečnosti asi ocení zejména rodiče roztomilých malých neposedů, kteří ze všeho nejvíc milují rozhazování triček. V takovém případě možná do uzamykatelných tichých zásuvek místo spodního prádla schovejte raději plyšové hračky. Dobrou zprávou pro vás bude jistě i to, že zásuvky jsou vybaveny neobvykle  kvalitními a tichými značkovými pojezdy.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Hĺbka 62 cm
Výška 218 cm
Šírka 253 cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium