Drevenákrajina.cz

Toskania skříň 4d bílá / borovice

Dostupnost: Střední množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 36 589,00 Kč 36589.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv z borovice, dekor bílá/medová

Šatní skříň je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Prostorná a elegantní dřevěná šatní skříň čtyřdvéřová Toskania 4D je tou skvělou volbou pro ložnice

Naše Skříň z borovice je z odolné konstrukce a vyrobena s mimořádnou elegancí a moderním stylem. Je vhodná jako součást sestavy, ale také jako samostatný kus nábytku, na který je kladen zvláštní důraz hlavně v ložnici. Prostor vnitřních dveří byl použit pro elegantní zrcadla, které opticky zvětšují objem místnosti, dávají ji lehkost.  Dřevěná skříň Toskania 4D nabízíme čistě bílou, v medovém odstínu a také kombinaci bílá-medová.

Moderně stylizovaný rám – horní odolní desku tvoří silný a elegantně frézovaný rám.
Dvě elegantní zrcadla - každá masivní borovicová skříň, která je v ložnici, by samozřejmě měla mít velká a praktická zrcadla.
Originální, přírodní dřevo - přírodní dřevo borovice a vodou ředitelný lak, zachovává přirozenou kresbu a krásně viditelné suky.
Výjimečné frézování - dveře a horní rám, jsou specifické pro sérii Toskania svým elegantním jemným frézováním.
Rozsáhlé šuplíky - čtyři tiché šuplíky pro uložení prádla nebo přikrývek, ložního prádla a doplňků, potřebných v každé ložnici.
Dřevěná skříň čtyřdveřová Toskania 4D je kus nábytku, který byl vytvořen s myšlenkou na nejnáročnější zákazníky, kteří ocení kvalitu a solidní provedení a jedinečný stylový vzhled. Šatní skříň využijete nejen do ložnice, má dvě křídla s policemi pro oblíbené oblečení – tři na každé stránce. Dolní část skříně má čtyři šuplíky, které jsou na usazené na tichých a kvalitním pojezdech s tlumičem. Ve střední části se nachází police a tyč, na které můžete pověsit bundy a šaty, to je už na vás. Vespod zůstává ještě místo, kde můžete uspořádat boty nebo jiné potřebné na uložení věci. Nábytek je natřen jemnou barvou na vodní bázi. Je to nezávadne ekologicky čistý produkt bez poškození životního .

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 253 cm
Výška 218 cm
Hloubka 62 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá - medová borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 3 zásuvky
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 7 polic
Hmotnost 158 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium