Drevenákrajina.cz

Toskania skříň 3d mořená

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 26 490,00 Kč 26490.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv z borovice (odstín Medový)

Třídveřová šatní skříň se zrcadlem a zásuvkami je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Moderním interiérům v rustikálním stylu, přesně těm je určena naše dřevěná šatní skříň ze série Toskania. V příjemném jemném medovém odstínu zvýrazňujícím kresbu dřeva. Se svým krásným, velkým zrcadlem uprostřed a třemi hlubokými zásuvkami ve spodní části.

Tak jako na chalupě

Náš Nábytek není jen odkládací prostor pro věci. Možná, kdybychom zavřeli oči a navíc se jej přestali taktéž dotýkat. Ve skutečnosti totiž aktivně tvoří pověstné teplo našeho domova a donce krásné vůně. Je vlastně mnohem důležitější než doplňky a oblíbené dekorace. Protože udává základní jedinečný styl. Nábytek z pravého přírodního dřeva přinese opravdu do vašeho interiéru teplo. Jen si zkuste představit opak rustikální skříně. Například lesklou kostku z lamina. Který obraz ve vás vyvolává hřejivý a dlouhý pocit? Už jen představa venkovského stavení se vším tím frézovaným dřevěným nábytkem uvnitř pohladí na duši, každého. A nyní máte možnost kousek tohoto jedinečného kouzla přenést i k vám domů.

Šatní dřevěná skříň je navíc praktická a velmi kvalitně zpracovaná. Najdete v ní všechny typy úložných prostor, které ke správnému uložení svého oblíbeného šatstva potřebujete. Šatní tyč k zavěšení ramínek a spoustu místa na solidních policích. Tři hluboké a tiché zásuvky jsou ideální k uložení drobnějších kousků oblečení. 

Medový odstín originálního borovicového dřeva

Pravé borovicové dřevo bylo natřeno lakem na základě vodní bázi. Ten ještě dokonale zvýraznil jeho hustou kresbu. Jak sami můžete jasně vidět na produktových fotografiích. Je dost možné, že bydlíte v rušném městě. S nábytkem ze série Toskania však pocítíte dotek přírody kdekoliv budete.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Hĺbka 62 cm
Výška 218 cm
Šírka 193 cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium