Drevenákrajina.cz

Toskania skříň 3d bílá

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 27 989,00 Kč 27989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv z borovice

Bílá třídveřová šatní skříň se zrcadlem je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Nabízíme Vám plnohodnotní šatní skříň pro vaši plnohodnotnou garderobu. Trošku krkolomný popis, ale celkem vystihuje to, co vám naše kvalitní bílá šatní skříň přináší. Pojďme se na ní podívat trochu podrobněji na zoubek. Teda spíš na její poličky.

Výborně členitý vnitřní prostor jsme navrhli pro vás

Hlavní část dřevěné skříně v sobě ukrývá velkorysý prostor pro všechny kousky vašeho oblíbeného oblečení, které ne můžete poskládat. Šatní tyč nabízí spoustu prostoru pro spoustu pomocných ramínek. Všechny vaše šaty, kostýmy, kabátky, halenky, sukně a kalhoty se tady krásně směstnají. Pod halenkami se ještě najde dostatek volního místa na krabice s botami. Nebo s oblíbenýma klobouky? Je to váš styl, vaše skříň, vaše věc. V bílé dřevěné skříni se bude líbit všem kouskům oblečení. Nad šatní tyčí je hluboká, solidní police. Takže místo na další boty? Proč ne jak myslite ženy. Od toho tady náš nábytek je, aby poskytl útočiště všem věcem, které momentálně nepotřebujeme, ale určitě potřebovat budeme někdy. Sice třeba jen jednou v roce k těm úžasným červeným plesovým šatům, ale přece jenom ten správný čas přijde. Vaše šatní skříň má úplné pochopení. Abychom nezapomněli, další oddíl skrývá tři výškově nastavitelné a solidní police, do kterých umístíte vše ostatní. A ve spodní části se nacházejí ještě tři prostorné ale tiché zásuvky.

Působivý exteriér - ano

 Dřevěná skříň je zvenčí velmi jemná a efektní. Nábytek, který se snaží kopírovat provensálský styl, bývá často překombinovaný a někdy příliš zdobný. V tomto případě však byly zachovány ty pravé čisté linie. Zdobnosti je dosaženo citlivým a kvalitním frézováním masivního borovicového dřeva. To je krása.

Zrcadlo je dostatečně vysoké pro to, abyste mohli zkontrolovat, jak vám to dnes sluší. A všimli jste si uzamykatelných na klíč, skříněk? To ocení zejména rodiče malých zvědavých trpaslíků.

  

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 193 cm
Výška 218 cm
Hloubka 62 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium