Drevenákrajina.cz

Toskania skříň 2d mořená

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 21 190,00 Kč 21190.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín medový)

Dvoudveřová šatní skříň se zásuvkami bez zrcadla je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Pozor jen prostor pro vaše oblečení. Určitě nic víc mnohdy u skříně ani nevyžaduje. Naše kvalitní dřevěná šatní skříň je navíc i krásná a stylová. A také je vyrobená z originálního přírodního dřeva, natřená vodou ředitelným lakem. Má vůbec smysl nadále pokračovat? To podstatné už přece všetci víte. Co ještě dalšího se o naší dřevěné skříni můžete dozvědět?

Jednoduchá, jedinečná a praktická šatní skříň

Třeba to, že je jednoduchá, jedinečná a proto také vysoce praktická. Za jedním křídlem dveří se ukrývá prostor pro poskládané kousky vášho oblečení. Ty nejoblíbenější nejspíš umístíte do úrovně vašich očí. Je to tak nejpraktičtější. Díky třem solidním policím získáte čtyři patra pro úhledně uspořádané komínky vášho voňavého prádla. Vedlejší křídlo ukrývá prostor pro zavěšení zmačkaných kousků, které by poskládáním moc trpěly. Šatní tyč měří téměř 60 centimetrů, poskytne vám tak spoustu místa pro ramínka na šaty, halenky a kostýmy. Nad tyčí máte ještě stabilní poličku. Je perfektní pro umístění oblíbených, proutěných košíků pro uložení sezónních doplňků. A pod šaty vám ještě zbude dostatek místa pro krabice na boty nebo na něco jiného. Nebo na čokoládu a ostatní drobnosti, které rádi schováváte jen pro sebe. Protože šatní dřevěná skříň Toskania je na klíček a to z ní dělá nedobytnou pevnost, pokud si to budete kdykoliv přát.

Kam s ní chcete?

 Určitě se hodí kamkoliv. Díky jednoduchému a zajímavému vnějšímu designu se hodí opravdu všude. Zbytečně na sebe tak neupozorňuje. Zvenčí je krásná, přitom  neobsahuje žádné rušivé prvky. Můžete ji tak s klidem umístit třeba i do vstupních prostorů. Ale stejně tak dobře vám poslouží v ložnici nebo v kterémkoliv jiném pokoji vášho domova.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Hĺbka 62 cm
Výška 218 cm
Šírka 132 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium