Drevenákrajina.cz

Toskania regál bílý / borovice

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 10 989,00 Kč 10989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Borovicová knihovna Toskánsko bílá skvrna

 

Dřevěná knihovna do obývacího pokoje Toskánsko

Velká dřevěná knihovna Toskánsko má 4 hluboké, otevřené police. Můžete jej použít v obývacím pokoji jako kus nábytku pro uložení knih nebo dekorací. Dobře poslouží i v ložnici, kuchyni nebo jídelně. Horní a spodní okraj nábytku je zdoben ozdobnými řezáky, které odkazují na povrchovou úpravu provensálského a rustikálního nábytku. Spodní panel opticky odlehčuje pevnou strukturu nábytku.

Knihovna do obýváku Toskánsko je vyrobena výhradně z masivního borovicového dřeva. Celek nábytku byl natřen na bílo ekologickou barvou na bázi vody s neúplným pokrytím. Na dřevě je viditelná přírodní struktura - vzor letokruhů a uzlů. Horní okraj stojanu je pokryt mořidlem, díky čemuž si zachovává přirozenou barvu borovicového dřeva.

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje a dalších místností

Díky kouzlu přírodního dřeva a jednoduché formě, rozbité dekorativním frézováním, se bílá knihovna ze dřeva hodí do různých místností a aranžmá. Fungovat bude v populárním skandinávském stylu, který se zaměřuje na bílý nábytek a pravé dřevo. V provensálském stylu dominuje i dřevěný bílý nábytek do jídelny a kuchyně. Knihovna Toskánsko perfektně doplní dekor minimalistické ložnice i útulné rustikální kuchyně plné květů a lidových dekorací.

Cenné vlastnosti borovicového nábytku

Borovicové dřevo má hygroskopické vlastnosti, díky čemuž nábytek z něj pomáhá regulovat hladinu vlhkosti v místnosti. To se projeví na vyšší kvalitě ovzduší a lepším zdraví členů domácnosti. Borovicové dřevo má také elektrostatické vlastnosti, což znamená, že povrch nábytku z borovice nepřitahuje prachové částice cirkulující ve vzduchu. Díky těmto vlastnostem je borovicový nábytek hypoalergenní a snadno se čistí.

Nábytek z masivu je velmi pevný, odolný. Nákup dřevěného nábytku je investice na dlouhá léta. Abyste si co nejdéle užívali svou krásu, nábytek by neměl být umístěn v blízkosti zdrojů tepla, například radiátoru. Nábytek z masivní borovice by se měl čistit měkkým suchým hadříkem.

Technické informace

Šířka 97,8 cm
Výška 192 cm
Hloubka 39,4 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá - medová borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium