Drevenákrajina.cz

Toskania prádelník mořený

Dostupnost: vyběhnout
Odoslané do: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 14 590,00 Kč 14590.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání
Hodnocení: 4.98551
Dodávatel: Toskania
Kód produktu: PL2015

Popis

Prádelník Toskania, masiv, borovice (odstín medový)

Prádelník je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Když potřebujete opravdu prostornou komodu a přejete si prostor pokoje využít spíše na výšku, potom nejspíš sáhnete právě po našim prádelníku. Spojuje v sobě všechny výhody komody a šatní skříně. Nezabere vám opravdu tolik místa, jako komoda, protože zabírá menší plochu podlahy. A využijete i jeho vrchní odolní plochu, protože není tak vysoký, jako právě zmíněná šatní skříň

Co tak květiny nebo dekorace?

Mohli bychom napsat, že je to úplně jedno. Ale jedno to rozhodně v žádném případě není. Možná tak prádelníku, protože tomu bude slušet určitě obojí. Jenže celý váš domov je vaším chrámem. A vy si volíte, jak si jej vyzdobíte podle sebe. Co si ponese na svých bedrech váš prádelník?

Originální přírodní dřevo v medovém odstínu

Přírodní dřevo namořené medovou barvou bude krásně ladit s dalším našim nábytkem ze série Toskania. Pod vodou ředitelným lakem vystupuje kresba odolního borovicového masivu. Se všemi těmi letokruhy a suky vypadá prádelník opravdu nádherně a velmi jemně a přirozeně. Ostatně ani jinak vypadat nemůže. Popřel by totiž svou přírodní podstatu a to prádelníky neumí.

Police i  tiché zásuvky

Dvě police vytvářejí místo pro tři rady vášho oblečení. Nemusí to být jenom oblečení. Mohou to být ručníky, ložní prádlo, nebo krabice s dokumenty, nebo úplně něco jiného. Nebo s osobními poklady, které mají jen citovou hodnotu pro vás, o to jsou však cennější.

Zásuvky jsou vybaveny tichými a kvalitními značkovými pojezdy. To vám kromě jejich téměř neslyšného otevírání a zavírání přináší opravdu dlouhou životnost. Nemusíte se bát rychlého opotřebení, není nutno. Otevírejte je a zavírejte tolikrát podle potřeby. Umístěte do nich své cenné poklady, na které nesáhnete celý rok. A taky klidně ponožky, které vytahujete každé ráno.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Hĺbka 50 cm
Výška 142 cm
Šírka 130 cm
Rukojeť Staré zlato
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Země doručení:

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium