Drevenákrajina.cz

Toskania prádelník bílý

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 16 189,00 Kč 16189.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Prádelník Toskania, masiv, borovice, bílá

Bílý dřevěný prádelník se šuplíky je vyroben ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Náš jedinečný prádelník je výborným doplňkem k šatní skříni. A v dětských nebo studentských pokojích může spolu s dřevěnou komodou dokonce nahradit šatní skříň. Tedy jenom za předpokladu, že vaše dítko nepotřebuje místo pro zavěšení oblečení. Se svou výškou 142 cm prádelník poskytne k využití i svou vrchní odolní desku. Tam sice už neumístíte vaše oblečení, zato se na ní budou krásně vyjímat oblíbené dekorace nebo třeba doplňkové osvětlení.

Náš mladší bratříček skříně

Je sice něco menší, ale stejně šikovný. Díky dvěma policím vzniknou tak tři patra, do kterých můžete pohodlně umístit veškeré své oblíbené oblečení, které lze poskládat. Dvě spodni a kvalitní zásuvky jsou ideální k uložení spodního prádla a ponožek. Nebo taktéž ostatních doplňků šatníku, které díky jasně určenému místu už nikdy nebudete muset zoufale hledat po bytě. Mladší bráškové sice umí někdy pořádně pozlobit a dělají tak trochu rámus, ale náš výjimečný prádelník vždy seká dobrotu. Jeho zásuvky jsou opatřeny tichým a kvalitním kolejničkovým systémem značky Hettich. Tichý provoz určitě oceníte zejména v ložnici, kde při hledání toho pravého kousku oblečení nevzbudíte další spáče. 

Celej je v ekologickém kabátku

Stejně jako ostatní kousky z naši série, také prádelník je vyroben z masivu je to  odolní finska borovice. Byl natřen ekologickou a jemnou bílou barvou v příjemném teplém odstínu. Díky vodní bázi nátěru prosvítá přirozená a krásná kresba dřeva. Každý kousek je opravdu jedinečný. I ten váš taktéž. Určitě pochopíte to, až uvidíte jeho krásu naživo. A nasajete tu jemnou a přesto výraznou vůni originálního a  pravého dřeva.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 130 cm
Výška 142 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 2 dvířka
Počet polic 2 police
Hmotnost 51 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium