Drevenákrajina.cz

Toskania postel 180 bílá

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 21 689,00 Kč 21689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Postel Toskania 180 se šuplíky z borovice, masiv, bílá, 180 x 200 cm, TAHOMA

Bílá postel Toskania 180x200 cm s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Bílá dřevěná postel pro vaše krásné snění. Nezáleží na tom, jestli jste schopni snít s otevřenýma očima nebo k tomu potřebujete spánek. Naše manželská dřevěná postel skvěle poslouží denním snílkům i pragmatickým hlavám. Protože każdy z nás potřebuje kvalitní a ničím nerušený spánek. To je čistý fakt, na kterém se shodnou určitě všichni bez rozdílu.

Pro dobrý spánek ve velkorysém prostoru

Některým stačí k pohodlí úzký prostor a někdo naopak celou noc cestuje po posteli z jednoho okraje na druhý. Pokud nevíte jistě, ke kterému táboru patříte, zvolte určitě tuto nejširší dřevěnou postel. Tím nic nezkazíte. A navíc čím širší postel, tím více se do ní vleze těch úžasných dekoračních a moderních polštářů, na kterých si přes den pohovíte s oblíbenou knihou v ruce a před spaním je schováte do jedné ze čtyř integrovaných zásuvek.  Tiché zásuvky jsou velmi kvalitní. Takže nikoho nevzbudíte ani tehdy, když do nich budete večer schovávat třeba tou oblíbenou knihu. Nebo když si jeden ten dekorační moderní polštářek o půlnoci zase vytáhněte, protože se rozhodnete, že ho dnes prostě potřebujete i na spaní. 

Dřevo, je ten nejlepší přírodní materiál

 Určitě nejen pro hřejivý pocit, že děláte něco pro planetu. Ale také proto, že pro přirozený a klidný spánek jsou nejvhodnější přirozené materiály.  Originální borovicové dřevo totiž krásně provoní ložnici. Přestože jeho očarující vůni časem přestanete vědomě cítit, protože si na ni zvyknete, přesto tam bude každou noc s vámi. Své tělo neošálíte ono vždy pozná, co je pro něj nejlepší. 

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 187 cm
Výška 99 cm
Délka 217 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Počet zásuvek 4 zásuvky
Hmotnost 83 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium