Drevenákrajina.cz

Toskania postel 160 mořená

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 17 500,00 Kč 17500.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Postel Toskania 160 se šuplíky z borovice, masiv, 160 x 200 cm (odstín Medový)

Postel Toskania 160x200 cm s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Manželská dřevěná postel, která s vámi bude opravdu dlouhé roky. A přitom neztratí nic ze své úžasné krásy. Je vyrobena z masivu originální a odolné finské borovice. Víte, proč je finská borovice tak pevná a odolná? Vyrůstala v nehostinných podmínkách, a to ji učinilo nezdolnou. Její letokruhy jsou umístěny blíže u sebe a díky této soudržnosti je dřevo pevné a vhodné na výrobu postele, na které se zub času bude podepisovat jen velice pomalu a to v průběhu mnoho let. 

Potřebujete tichou zásuvku?

Nebo rovnou čtyři? Naše postel se zásuvkami bývá často řešena tak, že k rámu postele jsou přidány kvalitní pojízdné boxy. V případě naší dřevěné postele jsou zásuvky přímo integrovány do rámu. Toto řešení vám usnadní celý úklid pod postelí. Díky tomu, že zásuvky nedoléhají k zemi, snadno pod nima vysajete i vytřete. A to je nezanedbatelná výhoda hlavně v ložnici, kde potřebujeme udržovat zdravé prostředí snad ještě více, než v jiných místnostech vašeho bydlení.

Zásuvky se vysouvají a zasouvají ladně, jednoduše a hlavně ticho. Co si do nich dáte ? Mohou to být části oblečení, které nosíte velmi často. Nebo se zásuvky mohou stát útočištěm pro ozdobný přehoz a dekorační polštářky, které do nich každý večer uložíte a ráno zase pohodlně vytáhnete. Možností je mnoho a možná budete muset pořádně uvažovat. Zásuvky jsou totiž hluboké a prostorné.

 

Zdravý spánek ve vaši zdravé posteli

Vše souvisí se vším. V případě spánku naprosto určitě. To by vám mohli potvrdit lidé, kteří s ním třeba mají často problémy. Pokud k nim patříte, víte, že zdravé prostředí je pro spánek velmi důležité. Dřevo je krásný přírodní a prodyšný materiál. Natřeli jsme jej ekologickým lakem na základě vodní bázi, abychom jeho jedinečné vlastnosti zachovali. 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Dĺžka 217cm
Výška 99cm
Šírka 167cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium