Drevenákrajina.cz

Toskania postel 160 bílá

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 17 500,00 Kč 17500.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Postel Toskania 160 se šuplíky z borovice, masiv, bílá, 160 x 200 cm

Bílá dřevěná postel 160x200 cm s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva je to  odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Co je srdcem ložnice?Tak, asi nikdo nebude tipovat šatní skříň, komodu nebo noční stolek. Přestože i tyto kusy nábytku jsou pro pohodlné bydlení nezbytností, srdcem ložnice určitě vždy zůstává postel. V případě manželské ložnice je to samozřejmě postel manželská.

 Až 160 centimetrů pro vaše pohodlí

Tato šíře už vypovídá o plnohodnotné manželské posteli, kde oba partneři mají svých 80 centimetrů plochy pro sebe. I když víme, že mnohdy ani tolik místa není potřeba, protože k milované osobě chceme mít určitě vždy co nejblíže, přece jen se tato šířka doporučuje pro pohodlné spaní. Pohodlí bývá spojeno s kvalitou. Bílá postel ze série Toskania je stejně jako ostatní kusy ze série vyrobena z kvalitního dřevěného materiálu. Tím materiálem je originálny masiv finské borovice. A všimněte si, že toho materiálu na naši posteli není zrovna málo. To také vypovídá o ohromně vysoké pevnosti spojů a s tím související dlouhé životnosti postele. 

Všimli jste si krásných zásuvek? Jsou hned čtyři. A jsou opravdu hluboké. Uschováte do nich třeba ložní prádlo. Nebo oblíbené knížky. Nebo tajné dobroty na mlsání před usnutím. Víme o tom, že to není zdravé, ale kdo by odolal. A radost je pro život přece přinejmenším tak důležitá a vážná jako zdraví. 

Zdravé mikroklima pro vás

Všechny naše dřevěné postele jej nabízejí. Ani tato není žádnou výjimkou. Spánkem trávíme znační část našich životů. Proto bychom měli nábytek do ložnice volit také s ohledem na kvalitné a zdravé materiály. Originální borovicové dřevo je natřeno vodou ředitelnou barvou. To mu umožňuje správně dýchat. A vám také umožní.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Dĺžka 217cm
Výška 99cm
Šírka 167cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium