Drevenákrajina.cz

Toskania postel 140 mořená

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 16 800,00 Kč 16800.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Postel Toskania 140 se šuplíky z borovice, masiv, 140 x 200 cm, (odstín Medový)

Postel Toskania 140x200 cm s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifika produktu

 To jak jednolůžko nebo manželská postel? Oficiálně asi manželská postel. Určitě nemusíte na nikoho čekat, abyste si tento luxusní kousek pořídili. Svou šířkou 140 cm totiž bude určitě vyhovovat i jednomu člověku. Alespoň se můžete v klidu pořádně uvelebit. Dobrou noc vám přejeme.

Bytelná a jednoduše krásná

Tentokrát je řeč o posteli z originálního borovicového masivu. Postel taková musí být. Tedy v prvé řadě musí být hlavně bytelná. Trávíte na ni v průměru celých osm hodin denně a působíte na ni celou svou vahou. Předpokládame, že nejspíš je jedním z vůbec nejzatěžovanějších kusů nábytku u vás doma. Kdybyste si koupili nekvalitní kousek, po krátkém čase vás překvapí minimálně nedržící spoje a s tím související nepříjemné zvuky a to se překládá na komfort. Praktičnost a kvalita je tedy u postele na prvním místě. Přímo v naší posteli ještě najdete další vysoce praktický a oblíbený prvek. A tím jsou čtyři integrované tiché zásuvky. Jsou dostatečně objemné pro uložení ložního prádla nebo dekoračních polštářků. A také pro všechny oblíbené knihy a různé drobnosti.

Dřevěná postel provedena v dekoru medu

Jak vlastně vypadá barva  medu?  Je jako tekuté zlato. A postel ze série Toskania vypadá, jako by ji někdo prostě tím tekutým zlatem potřel. Zároveň si zachovala všechny pozitivní vlastnosti originálního, přírodního dřeva. Použitý nátěr je totiž založen na základě vodní bázi. Dřevo celý čas dýchá. Jeho struktura je naprosto viditelná.

Už se vidíte, jak večer uléháte do nadýchaných peřin, které vypadají přesně jako ty od milované babičky? A cítíte tu krásnou vůni čerstvě povlečeného polštáře? Sen se může stát hned skutečností.  No, ale teď už opravdu dobrou noc.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Dĺžka 217cm
Výška 99cm
Šírka 147cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium