Drevenákrajina.cz

Toskania postel 140 bílá

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 18 789,00 Kč 18789.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Postel Toskania 140 se šuplíky z borovice, masiv, bílá, 140 x 200 cm

Bílá dřevěná postel s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Zadání? Navrhněte prosím vysoce praktickou manželskou postel. Musí být pevná a taktéž odolná. Samozřejmě vyrobená z pravého originálního  přírodního dřeva. Nechejte dostatečný prostor pro tiché zásuvky. Nebo lépe počkejte. Raději ty zásuvky udělejte integrované. Aby byly přímo součástí postele a neprášilo se tak na ně. To určitľ bude nejlepší. A nezapomeňte na to, že postel musí být také krásná a pohodlná. Aby přímo vybízela k uložení se k příjemnému spánku. Splněno.

Krásná, bílá postel plná romantiky

Už chybí jen svěží plátky růží na bělostném prostěradle. Tento dokonalý design se opravdu povedl. Všechny křivky spolu krásně ladí. Oblouky hezky zjemňují celý projekt. Dvě kvalitní zásuvky z každé strany postele nejsou jen vysoce praktickým pomocníkem pro uložení ložního prádla. Dotvářejí také rozkošný a zajímavý design. Díky své šířce může výborně posloužit také jako prostorné jednolůžko. A kdo vlastně řekl, že romantika je jenom pro dva? Horký bylinkový čaj na nočním stolku, tlumené světlo dopadající ze stolní lampičky, huňaté ponožky, chumlací peřina a v ruce oblíbený román o velké lásce. Romantika může mít určitě mnoho podob.

Nábytek spolehlivě pro dlouhé roky

Vybírejte důkladně a  pořádně. Náš nábytek s vámi vydrží opravdu spoustu let. Díky materiálu, kterým je originální odolná finská borovice, a také díky velmi kvalitnímu zpracování. Postel s vámi díky své šířce může projít různými etapami vášho života. Nejprve vám bude dělat společnost v prvním samostatném bydlení, časem se může stát postelí na příklad pro hosty a potom ještě poslouží vašim dětem.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 147cm
Výška 99cm
Délka 217cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium