Drevenákrajina.cz

Toskania postel 140 bílá

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 16 800,00 Kč 16800.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Postel Toskania 140 se šuplíky z borovice, masiv, bílá, 140 x 200 cm

Bílá dřevěná postel s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva je to odolná finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Detailní specifikace produktu

Zadání? Navrhněte prosím vysoce praktickou manželskou postel. Musí být pevná a taktéž odolná. Samozřejmě vyrobená z pravého originálního  přírodního dřeva. Nechejte dostatečný prostor pro tiché zásuvky. Nebo lépe počkejte. Raději ty zásuvky udělejte integrované. Aby byly přímo součástí postele a neprášilo se tak na ně. To určitľ bude nejlepší. A nezapomeňte na to, že postel musí být také krásná a pohodlná. Aby přímo vybízela k uložení se k příjemnému spánku. Splněno.

Krásná, bílá postel plná romantiky

Už chybí jen svěží plátky růží na bělostném prostěradle. Tento dokonalý design se opravdu povedl. Všechny křivky spolu krásně ladí. Oblouky hezky zjemňují celý projekt. Dvě kvalitní zásuvky z každé strany postele nejsou jen vysoce praktickým pomocníkem pro uložení ložního prádla. Dotvářejí také rozkošný a zajímavý design. Díky své šířce může výborně posloužit také jako prostorné jednolůžko. A kdo vlastně řekl, že romantika je jenom pro dva? Horký bylinkový čaj na nočním stolku, tlumené světlo dopadající ze stolní lampičky, huňaté ponožky, chumlací peřina a v ruce oblíbený román o velké lásce. Romantika může mít určitě mnoho podob.

Nábytek spolehlivě pro dlouhé roky

Vybírejte důkladně a  pořádně. Náš nábytek s vámi vydrží opravdu spoustu let. Díky materiálu, kterým je originální odolná finská borovice, a také díky velmi kvalitnímu zpracování. Postel s vámi díky své šířce může projít různými etapami vášho života. Nejprve vám bude dělat společnost v prvním samostatném bydlení, časem se může stát postelí na příklad pro hosty a potom ještě poslouží vašim dětem.


Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Dĺžka 217cm
Výška 99cm
Šírka 147cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium