Drevenákrajina.cz

Toskania police morená

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 2 450,00 Kč 2450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Dřevěná závěsná police Toskánsko

Police z kolekce Toskánsko je vyrobena výhradně z masivního dřeva finské borovice. Skládá se ze dvou prvků: horní a zadní stěny, pomocí které je police připevněna ke stěně.

Police do obývacího pokoje ze dřeva bude užitečná na vystavení pamětních nebo dekorativních předmětů, jako jsou rámy s rodinnými fotografiemi nebo porcelánové výrobky. Závěsná dřevěná police doplňuje naši sbírku nábytku ze série Toskánsko.

Proces moření dřeva

Police udržuje barvu přírodního dřeva finské borovice. Dřevo je pokryto mořidlem, díky čemuž se zachovává a zdůrazňuje přirozená struktura dřeva. Jasná kresba letokruhů a viditelné uzly zdůrazňují autenticitu dřevěné police a dodávají jí ušlechtilejší charakter. Proces barvení má i ochrannou funkci - mořidlo se používá jako impregnace. To zaručuje zvýšenou odolnost borovicového dřeva proti oděru a vyblednutí vlivem UV záření.

Masivní borovicové dřevo - jedinečné vlastnosti

Díky schopnosti absorbovat vodu má borovicový nábytek pozitivní vliv na vzduch v místnosti. Borovicové dřevo má také elektrostatické vlastnosti. To znamená, že nepřitahuje prachové částice na svůj povrch. Díky tomu je borovicový nábytek mnohem méně znečištěný a nevyžaduje časté vysávání

Dřevěný nábytek

Nábytek z masivu je velmi pevný, odolný a odolný vůči mechanickému poškození. Díky své univerzální podobě se závěsná police Toskánsko v přírodní barvě dřeva hodí do obývacího pokoje zařízené v jakémkoliv stylu - klasickém, retro, skandinávském nebo moderním.

Jak pečovat o dřevěný nábytek?

Nábytek z masivu je investice na roky. Abyste si kouzlo dřevěné závěsné police užili co nejdéle, měli byste dodržovat několik pravidel. Kus nábytku očistěte suchým měkkým hadříkem, nejlépe mikrovláknem. Nepoužívejte čistící prostředky určené k čištění kuchyně nebo koupelny! Police by se také neměla montovat přímo nad radiátor, když je zapnutý.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Dĺžka 120 cm
Výška 22 cm
Šírka 17 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium