Drevenákrajina.cz

Toskania police bílá / borovice

Dostupnost: střední množství
Odoslané do: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 2 450,00 Kč 2450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat do seznamu přání

Popis

Dřevěná závěsná police Toskánsko

Police do obývacího pokoje ze dřeva díky své délce umožní vystavení dekorativních předmětů sentimentální hodnoty, jako jsou porcelánové figurky, rostliny nebo fotorámečky.

Police je celá vyrobena z masivního dřeva finské borovice. Masivní dřevo je nejušlechtilejší a odolný materiál pro nábytek. Dřevěná police Toskánsko je pevná, odolná a odolná. Nábytek z masivu stojí díky své vysoké kvalitě více než nábytek z překližky. Jsou to však investice na několik desítek let, takže z dlouhodobého hlediska - ušetříte!

Horní část police je pokryta mořidlem, které umožňuje udržovat teplý a příjemný odstín borovicového dřeva. Díky moření se zviditelnil i přírodní vzor letokruhů a uzlů. Zbytek police je pokryt bílou barvou na vodní bázi s neúplným pokrytím, pod kterou zůstává viditelná přirozená struktura dřeva. Upevňovací prvky police nejsou viditelné, když jsou připevněny ke stěně.

Design police Toscana kombinuje jednoduchost a nadčasovou eleganci, které charakterizují veškerý dřevěný nábytek. Polici lze sladit s jakýmkoli interiérem zdobeným v jakémkoliv stylu. Hodí se do obývacího pokoje v rustikálním nebo provensálském stylu, stejně jako do skandinávského a minimalistického interiéru.

Masivní borovicové dřevo - vlastnosti

Dřevo finské borovice má schopnost absorbovat vodu a uvolnit už do životního prostředí. Nábytek z masivního borovicového dřeva bude mít tedy pozitivní vliv na mikroklima v místnosti. Borovicové dřevo má také elektrostatické vlastnosti, díky čemuž nepřitahuje Rach na povrch nábytku. Nábytek z borovicového dřeva je skvěle vybrán pro lidi alergických a spotřebitelů, kteří oceňují kontakt s přírodou a vysokou kvalitou.

Finské borovicové dřevo bylo získáno ze zodpovědných zdrojů - racionální obhospodařovaného lesa s ohledem na přírodní prostředí.

Péče o polici udržujte měkkým suchým hadříkem z mikrovlákna. Dřevěný nábytek neměl by se nacházet v blískosti tepelných zdrojů a radiátorů také by neměl být vystaven přímo UV záření.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Dĺžka 120 cm
Výška 22 cm
Šírka 17 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Země doručení:

Hodnocení výrobků (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium