Drevenákrajina.cz

Toskania noční stolek mořený

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 4 150,00 Kč 4150.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Noční stolek Toskania, masiv z borovice (odstín medový)

Noční stolek je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Provensálský styl, to není jen bílá barva.  My víme, je to hlavně přírodní kvalitní dřevo a romantický design. A proto máme v nabídce také originální borovicový stolek v medovém odstínu. Na něm krásně vyniká přírodní kresba dřeva. Všechny ty zajímavé letokruhy a suky. Zde se podle nás už provensálský styl setkává s rustikálním. 

Zátiší se stojací lampou a oblíbenou knihou

Takhle nějak by mohl vypadat váš dřevěný noční stolek. Nebo snad dáváte přednost romantické voňavé svíčce? Fotografiím svých dětí? A nebo třeba nabíječce a telefonu?  Určitě v každé rodině najde noční stolek své vlastní zátiší. Tak je to správně. Nábytek nám slouží a měl by dotvářet náš vlastní styl. Co bude všem nočním stolkům ze série Toskania společné, to je opravdu dostatečný úložný prostor schovaný za dřevěnými a kvalitně frézovanými dvířky a vrchní odkládací plocha, na kterou umístíte, cokoliv budete chtít. Tak je to na vás.

Když už jsme u těch oblíbených knih, hloubka 35 centimetrů je ideální pro to, abyste si do nočního stolku umístili osobní miniknihovničku. Můžete se tak rozhodnout až těsně před ulehnutím do voňavé postele, na který příběh máte zrovna chuť a náladu v dnešní večer.

 Hlavně zdravě a ekologicky

Když kupujete kvalitní nábytek z pravého dřeva, nekupujete jen designový kousek. Kupujete součást vybavení, která určitě zlepší mikroklima vašeho domova.  Borovicové dřevo je čistě přírodní materiál. A mít jej v domácnosti je vašou výhrou. Náš noční stolek je natřen kvalitním ekologickým nátěrem na vodní bázi. Takže zachovává všechny pozitivní vlastnosti borovicového masivu na dlouhé léta.

 

 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Medová borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Hĺbka 35cm
Výška 63cm
Šírka 63cm
Hrúbka vrchnej dosky 50cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium