Drevenákrajina.cz

Toskania noční stolek bílý

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 4 150,00 Kč 4150.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Noční stolek Toskania, bílý, masiv z borovice

Bílý noční stolek je vyroben ze dřeva je to  odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným  návodem na sestavení. Sme schopní a  nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

 Podle nás je to nezbytný a neúnavný pomocník, který poctivě slouží noc co noc po celé dlouhé roky. Také díky výjimečnému materiálu, ze kterého je vyroben. Bílý noční stolek z masivu pravé odolné finské borovice vydrží mnohem více, než jeho kolegové z jiných materiálů.  Taky navíc zraje jako víno a roky mu na kráse pouze přidávají. Stolek byl natřen lakem na vodní bázi v medovém odstínu, který zdůraznil jeho přirozenou jemní kresbu. Můžete vidět všechny krásný letokruhy a suky.

Bílý noční stolek, který vám vydrží dlouho krásný působí romanticky.

Trochu je jako hlavice antického sloupu. Přitom skvěle se hodí do konceptu oblíbeného rustikálního stylu. Není však jen praktičtí a efektní. Je také bytelný, pevný a odolný. Dostatečně prostorný k uložení všech vašich nezbytností. Vnitřní prostor byl navrhnutý a využití do posledního místečka. Dělí je jen jedna výškově nastavitelná, odolná police. Když například do spodní části nočního stolku vložíte váš viklinový košík, prostor prakticky rozdělíte. A vrchní polička je ideální pro uložení oblíbených knížek, brýlí na čtení a vlastně všeho. Protože vše zůstane skryto za kvalitně a jemně frézovanými dvířky.

Plný podstavec pro tak jednoduchý úklid Noční dřevěný stolek stojí na plném podstavci. Nic se pod něj určitě nedostane. Oceníte při každém úklidu. V ložnici, kde trávíte dost podstatnou část celého dne, hraje čistota významnou roli.Náš noční stolek vám stojí po boku věrně po celou noc. Pomůže vám udržovat zdravé prostředí pro zdravý spánek.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Toskánsko
Barevné krytí 85%
Hĺbka 35cm
Výška 63cm
Šírka 63cm
Hrúbka vrchnej dosky 50cm
Rukojeť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium