Drevenákrajina.cz

Toskania komoda bílá

Dostupnost: Velké množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 10 989,00 Kč 10989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Komoda Toskania se šuplíky, bílá, masiv z borovice

Bílá komoda Toskania se šuplíky je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rQozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným  návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Komody jsou efektním a vysoce funkčním doplňkem každého interiéru. Poskytnou všem dostatek úložných prostorů pro perfektní organizaci a navíc také horní plochu, která se stane novým útočištěm pro všechny dekorace, fotografie nebo gardénie. Jeden kus nábytku a tolik užitečných funkcí plní hravě.

Bílá dřevěná komoda ve stylu Provence

 Ano je to ona. Když zavřete oči a představíte si jí a hlavně tou atmosféru francouzského venkovského domova, určitě ji tam někde uvidíte. Umístěnou u stěny vedle velké konve na mléko a vysokých galoší pána domu. V této živé představě je už trošku ošoupaná, protože venkovský život rozhodně není o práci v sametových rukavičkách. Ale na kráse jí to určitě neubralo. Spíše tak naopak. Pravé dřevo totiž vypadá opravdu krásně i tehdy, když se používá. Každý šrám dřevěného nábytku přidává na originalitě.

Nemusíte zrovna farmařit nebo se nacházet na francouzském venkově, abyste pocítili atmosféru Provence. Díky nášmu nábytku ze série Toskania si tento pocit vychutnáte v jakémkoliv interiéru. Ať už bydlíte v bytě, cihlovém domku nebo třeba v originálně rustikální chalupě. Všude tam se bude bílá dřevěná komoda krásně vyjímat a hodit. 

V ložnici a taky pokojíčku

Ale také ve vašim obývacím pokoji nebo kdekoliv jinde. Nezáleží na tom, kam  dřevěnou komodu umístíte nebo co do ní uložíte. V ložnici udělá výbornou službu jako objemný prádelník, v obývacím pokoji bezpečně uschová všechny dokumenty a ostatní vaše nezbytnosti. V dětském pokojíku se stane stylovou, kvalitní zásuvkovou postelí pro všechny plyšáky, kteří se chtějí schovat před prachem. Je krásně a jemně frézovaná, přírodní, ekologická díky použitému materiálu i nátěru a navíc je také naprosto univerzální.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 107 cm
Výška 83 cm
Hloubka 42 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 3 zásuvky
Hmotnost 27 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium