Drevenákrajina.cz

Toskania komoda 3.3 bílá

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 790,00 Kč 11790.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání

Popis

Komoda Toskania 3.3, masiv, bílá z borovice

Bílá dřevěná komoda se šuplíky  je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Bílá dřevěná komoda, která je dostatečně široká a prostorná. Má dva funkčně oddělené prostory, které vám nabízíme a navíc tři tiché šuplíky. Toto uspořádání poskytuje maximum využití prostoru pro uschování všech oblíbených věcí, které uchovat potřebujete. A co si budeme stále povídat. V každém domově je spousta takových nezbytností, které vytahujete ze skříní jen jednou za čas, každý to zná. Někam je ovšem uložit prostě musíte. A v případě uložení do bílé dřevěné komody jde o velmi stylové a praktické řešení.

Tak teda jednou za rok, nebo každý den?

Na tom přece vůbec absolutně nezáleží. Když máte kvalitní  dřevěný nábytek, který vám nabízíme,  nemusíte se bát každodenního používání. Naše bílá komoda z masivu pravé a odolné finské borovice se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete ji umístit kdekoliv do vstupní místnosti a skříňky otevřít třeba jen párkrát v roce. Nebo si ji postavit do kuchyně, naplnit ji hrnci, pokličkami, pánvičkami, cedníky, příbory a otevírat několikrát denně tak to už je na vás jak se rozhodnete. Pravé dřevo je úžasný materiál, kterému se opravdu nic nevyrovná. Tiché zásuvky jsou navíc vybaveny značkovými pojezdy značky Hettich. Ty jsou známé dlouhou a nezávadnou výdrží a velmi tichým chodem.

Bílá dřevěná komoda se 140 centimetry pro uschování i vystavení

Protože u komod většinou nejde jen o to, co skrývá uvnitř, ale také o to, co ukáže z venku. Kromě ukázky vlastního nepochybního designu totiž poskytují možnost vystavit na obdiv i vaše další krásné oblíbené věci. Orchideje nebo ostatní pokojové rostliny na bílém povrchu opravdu krásně vyniknou. Můžete je doplnit a zbohatnout o své oblíbené dekorace a sošky. A kdo řekl, že oblíbené knihy patří jen do knihovny? S těmi správnými zarážkami ozdobí taky vaši novou komodu. Malé děti nebo vnoučata možná nebudou tak úplně respektovat jednotnost stylu a komoda se tak promění na výstavku autíček nebo přehlídkové molo pro panenky, tak to je hezké. Nebojte se taky to vaše nová komoda snese. Jak už jsme zmínili, vždy přizpůsobí se vašim potřebám.

 Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-borovice
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 43 cm
Výška 88 cm
Šírka 140 cm
Rukojeť Staré stříbro
Vodítka zásuvek S tlumením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium