Drevenákrajina.cz

Toretta dubová postel s kovovými nohami a jediným čelem

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 19 989,00 Kč 19989.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Masivní dubové čelo postele s možností nastavení

Opěrka hlavy je povinným prvkem pohodlné postele - postel z naší kolekce Torrettaové vám ji také umožňuje přizpůsobit! Čelo postele můžete zvednout a spustit asi o 5 cm, což vám umožní najít nejpohodlnější polohu pro večerní relaxaci.

Dubové dřevo se odlišuje od ostatních druhů svou výjimečnou tvrdostí, díky které je extrémně odolný vůči zatížení a deformacím, jakož i vůči oděru.

Dubový nábytek do ložnice - proč se vyplatí vybírat?

Díky tomu, že se dubové dřevo vyznačuje nadčasovou elegancí, přinese eleganci do každé místnosti, jakož i útulnou atmosféru a blízkost přírody, ideální do ložnice, která vyžaduje uklidňující a příjemnou atmosféru. Je těžké najít jinou surovinu, která by kombinovala takové zdánlivě rozporné vlastnosti. Je také těžké najít styl interiéru, který by nebyl v souladu s přírodním dřevem. Přírodní dřevo je ekologické a šetrné k lidskému zdraví.

Olejování dřevo chrání a zdůrazňuje jeho krásu

Dřevěné části si zachovávají přirozenou barvu dubu - jasný a teplý, jemně medový odstín. Na impregnaci byly naolejované. Je to ekologický způsob ochrany dřeva před oděrem a škodlivými účinky vnějších faktorů, jakými jsou vlhkost nebo UV paprsky. Olej proniká do dřeva a zanechává jeho strukturu viditelnou, díky čemuž je zvýrazněn přírodní půvab dřeva. Na jeho povrchu je zřetelně viditelný jedinečný vzor zrn a uzlů - jedinečný pro každý exemplář.

Světlé dubové dřevo a černé kovové nohy - industriální styl

Dřevěná postel s kovovými nohami odkazuje na loftové úpravy, v nichž dominují kovové prvky natřené na černo. Bude to vypadat skvěle oproti odhalené zdi z červených cihel a provázené černou lampou na čtení. Dřevěná postel v loftovém stylu Torrettaové, díky přítomnosti přírodního dřeva, bude vyhovovat ložnicím v retro stylu, jakož i moderním a skandinávským interiérem.

Technické informace

Výška 85 cm
Délka 212 cm
Materiál Dub - kov
Série výrobků Toretta
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium