Drevenákrajina.cz

Pružný rošt na rámu Normál 28 KF

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 3 489,00 Kč 3489.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Pružný rošt na rámu Normál 28 KF

Představujeme vám rošty dřevěného nábytku, které jsou vhodné pro jakýkoliv typ matrací. Rám je vyroben z lepeného laminovaného březového dřeva. Lamely jsou velmi pružné, což jim umožňuje přizpůsobit se zakřivení těla každého uživatele. Funguje dobře s různými tělesnými hmotnostmi, jakož i s velmi tvrdými matracemi (dokonce i H5). Rošt postele má nastavitelný úhel sklonu vpředu i vzadu. Může tělo relaxovat díky tomu, že úhel sklonu zajišťuje pohodlnou a zdravou polohu krku a zad. Rošt tvoří 28 úzkých ohnutých lamel z březového dřeva, které jsou velmi odolné vůči různým typům deformací. Dřevěný rám stojanu je spojen pomocí šroubů.

Úprava rámu matrace

Dřevěný rošt, který nabízíme, má schopnost:

  • nastavení tvrdosti Ilio-bederní části, které umožňuje měnit tuhost lamel podle vašich preferencí.
  • výškové nastavení opěrky hlavy a podnožky (manuálně)

 

Rozměry

Když si kupujete nastavitelný rošt, můžete si být jisti, že bude fungovat pod jakýmkoliv standardním matrací, tedy s délkou 200 cm (90/120/140/160 / 180x200) cm.

 

Upozorňujeme, že každý rošt bude odeslán na adresu uvedenou v balení spolu s pokyny na vlastní montáž. Zveme vás, abyste se seznámili s našim rozsáhlým - dřevěným ložnicovým nábytkem.

Péče o rošt

Abyste si užívali rošt co nejdéle, je třeba se o něj správně starat. Dřevěný rošt, minimálně dvakrát ročně, by měl mít lišty opotřebované. To lze udělat vlhkým hadříkem. V případě nastavitelných rámů se doporučuje pohyblivé části potřít olejem. Pokud dáte dřevěnou postel na vlhké místo, může to poškodit nejen rošt, ale i celou dřevěnou postel.

Výrobce dřevěného nábytku Káthmándú je zárukou těch nejkvalitnějších výrobků.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium