Drevenákrajina.cz

Pružný rošt na nastavitelném rámu Standard 28 KF

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 3 589,00 Kč 3589.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Pružný rošt na nastavitelném rámu Standard 28 KF

 

Prezentované dřevěné flexibilní rošty nábytku vděčí za svou pružnost skutečnosti, že ve většině případů bude fungovat bez ohledu na tvrdost matrace nebo váhu těla uživatele. I pro lidi s velmi tvrdými matracemi bude pružný rošt fungovat dobře a zajistí spokojenost svých uživatelů. Březové dřevo, které je lepené ve vrstvách, ovlivňuje trvanlivost produktu a dřevěné lamely díky své pružnosti umožňují tělu spícího člověka přizpůsobit se produktu.

Úprava roštu postele

Dřevěný rošt je nastavitelný, a to vpředu i vzadu. Toto je velmi pohodlná možnost, která vám umožní zaujmout zdravou relaxační pozici pro vaše končetiny. Nastavování rámu matrace lze jak z hlediska tvrdosti bederní-bederní části, tak i z výšky opěrky hlavy a opěrky nohou (manuálně).

Konstrukce roštu postele

Rošt je vyroben ze dřeva a jeho prvky jsou navzájem spojeny šrouby. Rošt je vyroben z 28 kusů úzkých ohnutých lamel (březové dřevo), jejichž pevné spojovací prvky nebudou deformovat. Výztužná páska umožňuje rovnoměrné rozložení tlaku na latě.

Rošt má standardní rozměry, Což znamená, že bude dobře fungovat i pro matrace s rozměry: 90x200, 120x200, 140x200, 160x 200, 180x200 cm. POKUD se rozhodnete koupit rošt, bude vám zaslán po částech. Balík bude obsahuje instrukce popisující jeho samostatné složení.

Jak pečovat o dřevěný rošt?

Mělo by se pamatovat na to, že Stejně jako matrace a dřevěné postele, i rošt vyžaduje náležitou pecí, POkud má vydržet roky. Pro tento účel:

  • otřením prach z tyčí roštu vlhkým hadříkem (nejméně dvakrát ročně),
  • neumisťujte postele a police na vlhká místa,
  • POkud máte nastavitelný rošt, pravidelně potírejte pohyblivé části olejem.

Výrobce dřevěného nábytku Katmandu je zárukou těch nejkvalitnějších výrobků.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium