Drevenákrajina.cz

Pružinová matrace Niobe střední tvrdosti

Dostupnost: vyběhnout
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 1 264,00 Kč 1264.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole
Hodnocení: 5
Dodavatel: Janpol
Kód produktu/SKU: JPNIOBE

Popis

Pružinová matrace s kapesní technologií - výhody

Tento návrh společnosti JANPOL je pružinová matrace, který je vyroben moderní kapesní technologií. Konstrukce matrace je založena na pružinách. Každý z nich je v samostatném sáčku vyrobeném z materiálu, díky kterému individuálně reaguje na tlak. V matraci Niobe je až 500 pružin, z nichž každá poskytuje samostatný bod podpory. Díky tomu se matrace přizpůsobí tvaru těla. Když změníte polohu těla na matraci, pružiny se mu okamžitě přizpůsobí. Díky tomu je pružinová kapesní matrace pro váš motorický systém mimořádně pohodlný a zdravý.

Kapesní matraci a jeho rehabilitační vlastnosti

Matrace do ložnice Niobe zabraňují bolestem krční, hrudní a bederní páteře a znecitlivění končetin. Mohou je používat lidé, kteří trpí degenerací páteře. Spánek na vhodném matraci zabraňuje vzniku chorob, snižuje bolest a svalové napětí. Tělo není vystaveno stresu, který pomáhá udržovat správný krevní oběh v těle během spánku.

Oboustranný kapesní matrace

Matrace Niobe se kromě inovativních pružin skládá i ze dvou typů nejkvalitnějších flexibilních pěn. Jejich použití ve struktuře dodatečně zlepšuje přilnavost k tělu, dokonce i podpůrné a rehabilitační vlastnosti matrace. Termoelastické pěna se vyznačuje jedinečnou vlastností - přizpůsobuje se nejen tlaku, ale i tělesné teplotě! Čím je vyšší, tím je pěna měkčí. To vytváří jamky, které jsou přirozeně přizpůsobeny tvaru vašeho těla. To vám umožní dosáhnout výjimečné pohodlí a pocit zavinuté, jakož i relaxaci svalů a udržet přirozený profil páteře. Druhá strana matrace je vyrobena z vysoce elastické pěny, jejíž vysoká savost umožňuje odtékání přebytečné vlhkosti, což je z hygienických důvodů mimořádně důležité.

Výrobek obsahuje potah matrace z jemné pleteniny, dostupný v prošívané nebo neprešívanej verzi. Matrace si můžete objednat v jedné z 8 velikostí, mezi nimiž najdete univerzální velikosti, například matrace 120x200, matrace 160x200 nebo 180x200.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium