Drevenákrajina.cz

Pěnová matrace Gemini pro děti a mládež

Dostupnost: vyběhnout
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 989,00 Kč 989.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole
Hodnocení: 5
Dodavatel: Janpol
Kód produktu/SKU: JPGEMINI

Popis

Oboustranný pěnová matrace Gemini pro děti a mládež

Pěnová matrace Gemini od společnosti JANPOL, uznávaného výrobce nábytku do ložnic, je součástí řady Kids. Jedná se o matraci do ložnice určený pro děti a mládež.

Důležitá úloha matrace pro děti a mládež

V případě dětí a mladistvých má kvalita matrace velký význam, protože se jen formuje jejich kosterní systém. Nevhodný matrace může způsobit chyby držení těla, které se v dospělosti stanou trvalými následky. Abyste tomu zabránili, je třeba zvolit matrace, která poskytuje rovnoměrnou a stabilní oporu celému tělu.

Jaký by měl být matrace teenagery?

Děti, které chodí do školy, tráví hodně času v lavicích. Odpoledne hrají počítačové hry, používají smartphony a tablety a vedou sedavý způsob života. Posturální chyby mezi dospívajícími jsou ve společnosti bohužel běžné. Proto je pro mladého člověka tak důležité, aby v noci pořádně odpočíval. Pouze správnou matraci je schopen zajistit správnou regeneraci.

Flexibilní pěna vám umožňuje přizpůsobit matrace tělu

Vysoce elastická pěna, která vyplňuje matrace, zajišťuje jeho dynamické přizpůsobení poloze těla. Díky tomu zůstává páteř vždy v rovné poloze, která je pro ni nejzdravější. Tím se zabrání postupným poraněním páteře, jakož i bolestem zad a krku, když se vzbudíte a během dne.

Dvoubarevný matrace a potah

Matrace Gemini se vyznačuje výběrem bílé nebo černé pěny. Vložka je oboustranná a každá strana má jinou barvu. Oba jsou klasické, minimalistické a hodí se k různým barvám stěn a doplňkem v dětském nebo dospívající pokoji. Podobné řešení bylo použito ve vyhrazeném potahu na matraci, který je součástí sady.

Vysoká prodyšnost zajišťuje odvod vlhkosti. Potah matrace Gemini má antialergický povlak, takže je správnou volbou, pokud je vaše dítě náchylné na alergie. Matrace je k dispozici v 8 velikostech. Jedno lůžko je obvykle vybaveny matracemi 90x200, matracemi 100x200 nebo 120x200.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium