Drevenákrajina.cz

Nástavec na komodu Belluno Elegante - ořech - Příborník

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 11 025,00 Kč 11025.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Belluno
Kód produktu/SKU: PL024B/O

Popis

Nástavec na komodu Belluno Elegante - ořech - Příborník

Máte rádi klasické příborníky z borovice do obýváku? Náš nástavec pro komodu ze série Belluno Elegante spolu s komodou 3D vytváří elegantní bílý příborník s dřevěným vrchem. Díky tomu získáte další úložný prostor a vaše obývací pokoj - další eleganci. Kvalitní finské borovicové dřevo a pečlivá povrchová úprava zaručují, že zařídíte interiér podle převládajících trendů.

Skříňka s nástavcem

Produkt, kterého se nabídka týká, spolu s 3D komodou tvoří bílý příborník. Nástavec na komodu se namontuje velmi snadno. Postačí ho položit na komodu a potom pomocí šroubů na zadní straně komody přišroubovat. Příborník do obývacího pokoje je nejen nádherně vypadajícím kusem nábytku, ale i doplňkovým místem pro uložení vašich oblíbených věcí. Nástavec na komodu je vyroben z masivního dřeva. Borovicové dřevo použité při výrobě je vysoce kvalitní a trvanlivé. Díky tomu si můžete při koupi kousku nábytku být jisti, že to nebude na chvíli pouze nákup. Kontrastní kombinace bílé a dřeva je navíc trendem v interiérovém designu, kterým jsme se rozhodli následovat. Bílá barva dřevěného nástavce byla získána použitím vodní barvy (RAL 9010, 85% pokrytí) a horní část produktu je v odstínu dub. Navzdory použité barvě je na povrchu stále viditelné zrnko dřeva.

Bílý kredenc

Nástavec na komodu spolu s komodou tvoří dřevěný příborník. Jeho horní část tvoří zásuvka na vodítkách. Toto jsou vodítka Quadro nejvyšší kvality. Jsou odpovědné i za systém tlumení zavírání, takže se nemusíte bát, že by vám Suché zásuvka. Nad ním jsou dvě otevřené police a zvenčí - police za sklem. Právě na nich můžete uspořádat věci, které je dokonce třeba prohlédnout (např. Různé sbírky nebo nádobí). Speciálním prvkem jsou nádherné ozdoby na skle, které dodávají nábytku klasickou eleganci.

Nejvyšší komoda

Produkt ladí s produktem 3 dveřová komoda a 3d komoda s prosklením, které pocházejí z naší vlajkové kolekce - Belluno Elegante. Vnitřek komody je vybělené, kromě bočních panelů zásuvek. A co víc, jejich dno je vyrobeno z HDF desky, aby byly praktičtější.

 

Přírodní dřevo podléhá procesu stárnutí. Správná údržba nábytku může zabránit příliš brzkému procesu. Nástavec na komodu by měl být často ošetřován od prachu měkkým hadříkem. Neumísťujte na přímé sluneční světlo. Při zařizování místnosti dávejte pozor na to, zda se v blízkosti nábytku nenachází nějaké topné zařízení.

 

Technické údaje

Barva Bílá-ořech
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Dĺžka 130 cm
Hĺbka 105 cm
Výška 35 cm
Šírka 130 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium