Drevenákrajina.cz

Matrace z tvrdé pěny Palma

Dostupnost: vyběhnout
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 1 154,00 Kč 1154.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
* - Povinné pole
Hodnocení: 5
Dodavatel: Janpol
Kód produktu/SKU: JPPALMA

Popis

Matrace z tvrdé pěny Palma od JANPOL

Pro zajištění dobrého nočního odpočinku nestačí jen pohodlná postel. Matrace je také mimořádně důležitým prvkem. Jeho nesprávný výběr může způsobit bolest zad, hrudníku, děložního čípku a bederní oblasti, jakož i nemoci související s necitlivostí končetin. Dlouhodobý spánek na špatném matraci může dokonce vést k trvalému zranění zad.

Jaký by měl být dobrý matrace?

Vhodný matrace by měl mít optimální pevnost a odpovídat přirozeným křivkám těla během spánku. Matrace musí být také odolný vůči deformaci - měl by se vrátit do původního stavu co nejdříve po naložení.

Výhody pěnových matrací

Pěnové matrace do ložnice jsou moderním řešením, které ve své struktuře nepoužívá tradiční pružiny. Je však založena na použití různých typů pěn. Díky nim je možné získat efekt výjimečné síly a tvrdosti, který má pozitivní vliv na páteř a zajišťuje uživateli vysoký komfort.

Dva druhy pěny zajišťují mimořádný komfort a odolnost

Jedním z takových produktů je pěnová matrace Palma JANPOL. Díky speciální kombinaci dvou typů pěn zajišťuje pohodlný odpočinek a zdravý spánek. Matrace je vyplněn vysoce elastickou pěnou a hustou hybridní pěnou. Oba díky vhodnému profilování zaručují bodovou oporu těla. To znamená, že každou jeho část rovnoměrně podpírá matraci, což zajišťuje pohodlí a správný krevní oběh. Správné stabilní podpora těla je získána díky hybridní pěně, která se vyznačuje vysokou hustotou.

Díky zvýšené odolnosti vůči zatížení je pěnová matrace Palma vhodný pro osoby s vyšší hmotností. Pěny zajišťují správné proudění vzduchu a odvod přebytečné vlhkosti. Jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které zabraňují množení mikroorganismů.

Nabízíme široký sortiment velikostí matrací, přizpůsobených nejběžnějším postelím na trhu,

 matrace 180x200

 matrace 140x200

 matrace 160x200

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium