Drevenákrajina.cz

Marone zrcadlo 80x109 cm, bílé, masiv z borovice

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 5 450,00 Kč 5450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR26

Popis

Zrcadlo Marone 80x109 cm, bílé, masiv z borovice

Rám zrcadla Marone je vyroben ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Detailní specifikace produktu

 Naše Zrcadlo nemusí být jen funkční součástí koupelny či chodby. Produkt Marone má dekorativní a dřevěný rám, díky, kterému můžete zrcadlo zakomponovat jako estetický doplněk například do ložnice nebo klidně do obývacího pokoje.

Masivní provedení zrcadla

Říká se, že rozbité zrcadlo nosí sedm let smůlu. S naším produktem se při běžném užívání nemusíte bát jakéhokoliv poškození, jelikož je zrcadlo zasazené do odolného rámu z finské borovice.

Jemná barevnost zrcadla

Stejně jako ostatní kusy této sady je zrcadlo v jemné barvě bílého mořidla. Na první pohled rozzáří prostor kolem sebe a při pozornějším náhledu si můžete všimnout prosvítající textury a suků.

Dřevo v elegantním a jemným designu

Do svého domova si tak přinesete krásný kus přírody a harmonie. Sada Marone bývá vybavena vždy jedním výraznějším doplňkem. Jedná se o část dřevěného nábytku v přírodní podobě bez bílého nátěru.

Totéž se nachází také u nášho zrcadla, jehož horní část rámu je širší, plastičtější a příjemně podtrhuje přírodní vzhled.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Belluno Elegante
Barevné krytí 85%
Hĺbka 1,8 cm
Výška 60 cm
Šírka 75 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium