Drevenákrajina.cz

Marone židle

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 3 850,00 Kč 3850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR13

Popis

Židle Marone, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Židle je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

 Detailní specifikace produktu


 Velké pohodlí a estetické provedení pro vás

Židle ne jenom do jídelny z řady Marone to je dokonalé řešení pro ty, kdo chtějí spojit pohodlí s krásným estetickým provedením. Židle díky svým univerzálním rozměrům se hodí jak k jídelnímu stolu, tak k psacímu stolu z této naši řady. Tento kus dřevěného nábytku je celý vyrobený z pravého borovicového dřeva, dodatečně chráněný vrstvou jemního bílého vosku, která způsobuje, že jeho povrch je příjemný na dotek. Kryvost na úrovni 85% umožňuje vidět letokruhy a suky, jež tvoří přirozenou kresbu borovicového dřeva.

Sedák je tvořen deskou z masivního kvalitního borovicového dřeva natřeného vodním mořidlem na dubovou barvu. Pevná a solidní konstrukce a přesná montáž je zárukou dlouholetého používání. Nemohl chybět také prvek sjednocující celou řadu nášho borovicového nábytku Marone. Tak jedná se o charakteristický „x“ typický pro rustikální nábytek z dávných dob. Dokonale ladí se současnými moderními trendy, jelikož spojuje nádech současnosti s nostalgickou vzpomínkou na minulost. Takový je náš nábytek, jako borovicová židle s dřevěným sedákem Marone, to je dobrá investice, která nepochybně v budoucnu přinese plody. Židle tvoří harmonický celek se stolem Marone a zdůrazňují výjimečný styl a citlivý přístup majitele k životnímu prostředí.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 49 cm
Výška 91 cm
Šírka 43 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium