Drevenákrajina.cz

Marone vitrína 2d

Dostupnost: velké množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 16 250,00 Kč 16250.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR02

Popis

Vitrína Marone 2D, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolá finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Vitrína Marone 2D to je ideální řešení pro fanoušky klasického moderního nábytku. Díky modernímu spojení barvy přírodního kvalitního dřeva s bílou barvou můžeme ji zařadit mezi stylová nábytkové řešení. Borovicový masiv je upravený jemným bílým voskem (s kryvostí 85%), pod nímž můžeme pozorovat jemnou kresbu letokruhů. Horní odolná deska vitríny byla ošetřena vodním mořidlem. Předností dřevěného nábytku je nejen elegantní vzhled, ale také funkcionalita. Tři police za prosklenou plochou, zásuvka s válečkovým vedením a uzavřené police ve spodní části jsou zárukou, že se Vám tam vejdou všechny nezbytné nebo oblíbené věci. Pečlivé a důkladní provedení a pozornost věnovaná detailům jsou nepochybně charakteristickým rysem cele naši série Marone.

Dřevěná vitrína Marone to je skvělá volba při zařizování moderního obýváku, ale i ložnice nebo předsíně. Především krásně vypadá a navíc je velmi praktická. Na policích za sklem můžete uložit oblíbené knížky, které budou vidět, ale nebude nutné neustále z nich utírat prach. Zásuvka se bude ideálně hodit k uskladnění drobnych oblíbených předmětů a police ve spodní části k uskladnění nádobí nebo dekorací.  Taky díky prosklení máte vliv na to, jak vypadá váš nábytek. Při osvětlování vnitřku vitríny sami rozhodnete, které oblíbené předměty chcete zviditelnit. Při výběru dřevěného nábytku je vhodné se řídit především kvalitou, kterou mi vám nabízíme.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 42 cm
Výška 214 cm
Šírka 109 cm
Rukojeť Dřevěná
Vodítka zásuvek Kolečkové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium