Drevenákrajina.cz

Marone vitrína 2.1, dekor bílá/dřevo, masiv z borovice

Dostupnost: Malé množství
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 989,00 Kč 13989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Vitrína Marone 2.1, dekor bílá/dřevo, masiv z borovice

Vitrína Marone 2.1, dekor bílá-dřevo je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Dřevěná vitrína Marone 2.1 to je ideální řešení pro fanoušky klasického nábytku. Díky modernímu spojení barvy přírodního dřeva s jemně bílou barvou můžeme ji zařadit mezi stylová řešení. Originální borovicový masiv je upravený bílým voskem (s kryvostí 85%), pod nímž můžeme pozorovat jemnou kresbu letokruhů. Horní, odolná deska vitríny byla ošetřena vodním mořidlem. Předností nábytku je nejen elegantní vzhled, ale také hlavně funkcionalita. Dvě police za prosklenou plochou, tichá zásuvka s válečkovým vedením a uzavřené police ve spodní části jsou zárukou, že se Vám tam vejdou všechny nezbytné věci. Pečlivé provedení a pozornost věnovaná detailům jsou nepochybně charakteristickým rysem cele naši série Marone.

Dřevěná vitrína Marone to je skvělá volba při zařizování vášho obýváku, ale i ložnice nebo předsíně. Především dobře vypadá a navíc je opravdu velmi praktická. Na policích za sklem můžete uložit oblíbené knížky, které budou vidět, ale nebude nutné neustále z nich utírat prach.  Kvalitní zásuvka se bude ideálně hodit k uskladnění drobných předmětů a police ve spodní části k uskladnění nádobí nebo dekorací. Díky prosklení máte vliv na to, jak vypadá váš nábytek. Při osvětlování vnitřku vitríny sami rozhodnete, které předměty chcete zvýraznit a zviditelnit. Při výběru solidního dřevěného nábytku je vhodné se řídit především kvalitou.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 79cm
Výška 177cm
Hloubka 42cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Úchytky Dřevěné
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium