Drevenákrajina.cz

Marone vitrína 1.3

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 13 550,00 Kč 13550.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR04

Popis

Vitrína Marone 1.3, dekor bílá / dřevo, masiv, borovice

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Vitrína Marone 1.3 je vyrobená z dřevěného odolního masivu finské borovice upraveného bílým voskem, kdežto horní deska byla ošetřena vodním mořidlem. Dřevěné součásti nášho výrobku jsou klínové spojení (mikroozub). Na povrchu nábytku můžeme pozorovat viditelnou originální kresbu letokruhů. Naše vitrína je vybavena třemi otevřenými policemi, jednou prosklenou skříňkou s možností podsvícení a úložným prostorem s odklopnými dvířky.

Představte si, že pozvete návštěvu do svého ideálně zařízeného obýváku. To je především uspořádaný prostor, ale také váš prostor vybavený kvalitním nábytkem.

Náš výrobek může taky skvěle plnit reprezentační funkci, protože má až tři otevřené police, které mají přímý vliv na zařízení vašeho interiéru – jen na vás záleží, co na nich umístíte. Kromě toho kvalitní vitrína Marone je vybavena dvěma policemi za sklem vybaveným charakteristickým křížkem, díky němuž nábytek působí rustikálně. Kdykoliv chcete můžete osvětlit polici a exponovat to, co se nachází uvnitř. Prostor s odklopnými dvířky ve spodní části dřevěného nábytku se ideálně hodí k uskladnění věcí, které nechcete příliš ukazovat.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 42 cm
Výška 152 cm
Šírka 108 cm
Rukojeť Dřevěná

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium