Drevenákrajina.cz

Marone věšáková stěna vysoká

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 6 450,00 Kč 6450.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR28

Popis

Sekretář Marone, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Sekretář je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení.Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Sekretář ze série Marone je neobvykle praktický, ale také krásný a výjimečný kus nábytku. V současné době musí být nábytek zárukou komfortního používání a zaujmout svým vzhledem, to najdete u nás. V menších místnostech může  náš borovicový sekretář také zastupovat ostatní nábytek. Určitě jeho výběr hotoví o kreativitě a fantazii majitele. Spojení psacího stolu, komody a toaletního stolku je ideálním řešením pro osoby, které docení pragmatická  řešení. Navíc je náš sekretář i dekorací a ozdobou každého interiéru. Originální borovicové dřevo, z něhož byl sekretář vyroben je chráněné jemným bílým voskem, který je doplňující ochrannou vrstvou. Výjimečnou vlastností sekretáře jsou  viditelné letokruhy.

 Jemná bílá barva ve spojení s barvou přírodního dřeva je výjimečnou barevnou kombinací, které patří bezpochyby mezi nejnovější trendy. Náš sekretář z kolekce Marone je spojením elegance a praktické formy. Klasický vzhled zaujme všechny uživatele, kteří si váží stylových a moderních řešení. Diskrétní stolek umístěn uvnitř sekretáře je praktickou částí pro všechny vaše nezbytnosti.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 24cm
Výška 210cm
Šírka 69cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium