Drevenákrajina.cz

Marone úzká vitrína

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 13 850,00 Kč 13850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR01

Popis

Vitrína Marone, úzká, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Vitrína je vyrobena ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Úzká vitrína Marone to je výrobek, který byl zhotoven z pravého borovicového masivu. Může to potvrdit taky dobře viditelná na jeho povrchu kresba letokruhů.

Dvířka vitríny můžete otvírat na levou nebo taky na pravou stranu. Korpus nábytku byl ošetřen jemným bílým voskem – jedná se o ochrannou vrstvu, která poskytuje našemu nábytku sametovou finální úpravu. Spojení jemné bílé barvy a barvy přírodního dřeva bude skvělou volbou pro lidi, kteří hledají v klasickém nábytku nádech moderní doby. Horní odolná deska vitríny Marone byla ošetřena vodním mořidlem. Úzká vitrína se skládá ze čtyř polic za sklem a dvou tichých zásuvek vysouvaných na kolečkovém vedení. Prosklení dřevěné vitríny je vybavené charakteristickým rustikálním křížkem a její vnitřek je možné osvětlit. Pozor osvětlení není součástí vitríny.

Na prostorné police se vejdou nejen oblíbené knížky, ale také větší nebo jiné předměty. Možnost vnitřního osvětlení dřevěné skříňky je dodatečnou předností nábytku – krásně zviditelní vnitřek vaší vitrínky a dodá neopakovatelný půvab celému interiéru. Charakteristický křížek na skle představuje  rustikální prvek. Do dvou dodatečných tichých zásuvek, jež se nacházejí ve spodní části nábytku, se díky jejich velikosti vejdou CD disky, filmy, hry a mnoho dalšího.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 42 cm
Výška 214 cm
Šírka 79 cm
Rukojeť Dřevěná
Vodítka zásuvek Kolečkové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium