Drevenákrajina.cz

Marone stůl

Dostupnost: vypredané
Cena: 12 850,00 Kč 12850.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR14

Popis

Jídelní stůl Marone, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Jídelní stůl je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Náš Jídelní stůl Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, je nezvykle praktický a originální, ale také hezky vypadající kus nábytku. Čas strávený s vaši rodinou nebo přáteli u společného stolu je opravdu k nezaplacení. Povídání, diskuze a příjemné momenty nemají konce. Záleží nám, aby stůl, k němuž společně usedáme, byl především stabilní a kvalitní, ale také působil dekorativně a byl ozdobou interiéru.

 Originální borovicový masiv, z něhož byl stůl vyroben, je povrchově upravený jemným bílým voskem, který tvoří dodatečnou ochrannou vrstvu. Odolná deska stolu byla ošetřena vodním mořidlem. Výjimečnou předností je kresba letokruhů viditelná na povrchu nábytku. Jemná bílá barva vedle barvy přírodního dřeva to je výjimečné barevné spojení odpovídající nejnovějším trendům.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Dĺžka 180 cm
Výška 76 cm
Šírka 91 cm

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium