Drevenákrajina.cz

Marone skříň 3 dveřová

Dostupnost: Poslední kusy
Odesláno v rámci: Zásilka od 24H
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 26 489,00 Kč 26489.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Šatní skříň Marone, dekor bílá/dřevo, masiv z borovice

Třídveřová šatní skříň Marone je vyrobena ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Sledujeme a víme to, že výrazným požadavkem na ložnici, která bývá často spojena s šatnou, je také větší úložný prostor. Ten vám mohou nabídnout naše šatní skříně s policovými díly i místem pro zavěšení šatů. Vertikálně řešená šatní skříň Marone v jemném bílém provedení s dřevěným dekorem je ideálním pomocníkem právě v této situaci. Kromě spousty místa také nabízí stylové, moderní a estetické řešení pro ukládání prádla, ale i dalších oblíbených předmětů.

Masivní provedení s kvalitními detaily

Veškerý nábytek řady Marone včetně dřevěné šatní skříňě je opatřen jemně bílým, lehce transparentním nátěrem. Vynikne tak struktura dřeva kvalitní, originální finské borovice. Skříň stojí na rozšířeném podstavci, který drží váhu, dveře jsou zdobeny vystouplými rustikálními prvky a vrchní část je zakončena zdobenou deskou, která byla ponechána ve své přírodní barevnosti, stejně jako drobné detaily ve formě krásných úchytek.

Vnitřní dělení prostoru pro vás

Dřevěná skříň je vybavena třemi dveřmi. Levá část se otevírá ze středu a nabízí uživateli široký prostor pro zavěšení oblíbených šatů. Díky vertikálnímu řešení naše skříně a výrazné výšce můžete dále do spodní části umístit například úložné boxy. Myšleno bylo na využití celého prostou, a proto byla nahoru umístěna solidní police, pro ukládání dalšího prádla.

Pravá část dřevěné skříně se samostatnými dveřmi je vybavena mnoha vysokými a prostornými policemi. Zde je místo pro všechny vaše oblíbené šaty, které si přejete mít přehledně srovnané a oddělené.

Důraz na organizaci místa

Pokud máte široký šatník a přemýšlíte, jak všechny své věci poskládat tak, aby v nich nebyl chaos, bude vám naše skříň Marone dělat jen radost. Její vnitřní rozložení je navrženo tak, abyste měli po ruce to nejnutnější, a zároveň nabízí místo pro všechny ty věci, které tak často nenosíte, ale přeci jen se jich nechcete zbavit.

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické informace

Šířka 156cm
Výška 200cm
Hloubka 60cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone Kids
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Úchytky Dřevěné
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium