Drevenákrajina.cz

Marone sekretář

Dostupnost: střední množství
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 13 550,00 Kč 13550.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR11

Popis

Sekretář Marone, dekor bílá/dřevo, masiv, borovice

Sekretář je vyroben ze dřeva je to odolná finská borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní a nabízíme vám také službu montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Sekretář ze série Marone je opravdu neobvykle praktický, ale také krásný kus nábytku. V současné době měl by být nábytek zárukou komfortního používání a zaujmout svým vzhledem. V menších místnostech může originální borovicový sekretář také zastupovat ostatní nábytek. Jeho výběr hodnotí o kreativitě a fantazii majitele. Spojení psacího stolu, komody a toaletního stolku je ideálním řešením pro osoby, které ocení pragmatická a komfortní řešení. Navíc je náš dřevěný sekretář i dekorací a ozdobou každého interiéru.  Kvalitní borovicové dřevo, z něhož byl sekretář vyroben je chráněn jemným bílým voskem, který je doplňující ochrannou vrstvou. Výjimečnou vlastností nášho dřeva jsou pak viditelné letokruhy.

Jemná bílá barva ve spojení s barvou přírodního dřeva je výjimečnou barevnou kombinací, které patří bezpochyby mezi nejnovější a taky nejmodnější trendy.  Náš sekretář z kolekce Marone je spojením elegance a praktické formy. Klasický, nebývalý vzhled zaujme všechny uživatele, kteří si váží stylových řešení. Diskrétní stolek umístěn uvnitř sekretáře je praktickou částí, kterou si využijete pro všechny nezbytnosti.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 42 cm
Výška 152 cm
Šírka 108 cm
Rukojeť Dřevěná
Vodítka zásuvek Kolečkové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium