Drevenákrajina.cz

Marone psací stůl

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: zásilka od 24H
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Cena: 12 650,00 Kč 12650.00
ilość ks.

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: Marone
Kód produktu/SKU: 2SMAR12

Popis

Psací stůl Marone, dekor bílá / dřevo, masiv z borovice

Náš psací stůl je vyroben ze dřeva je to odolní finska borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a stručným návodem na sestavení. Sme schopní nabízíme vám také službu  montáže nábytku.

Detailní specifikace produktu

Vyberete-li si dřevěný psací stůl z kolekce Marone lze s jistotou říci, že interiér vaší pracovny bude doplněn o kvalitní, praktický a krásný nábytek. Borovice, z níž je produkt vyroben je povrchově upraven jemným bílým voskem, který nábytek vybaví doplňkovou ochrannou vrstvou. Horní odolné desky dřevěného psacího stolu jsou namořeny. Nezpochybnitelným charakteristickým a viditelným rysem jsou výrazné letokruhy nacházející se na povrchu nábytku. Jemná bílá barva ve spojení s barvou přírodního dřeva je řešení, které je v současné době velmi oblíbené. Originální vzhled psacího stolu ve spojení s funkčností samotného produktu je opravdu zárukou úspěchu každého interiéru.

Pokud musíte často svůj drahocenný čas trávit za psacím stolem a vykonávat přitom různé činnosti – od řešení úkolů po zasílání pracovních e-mailů, zvažte výhody našeho výjimečného produktu. Spojení klasického vzhledu a funkčnosti je vhodné pro ambiciózní osoby, kteří milují stylová a módní řešení. Je nezpochybnitelné, že se pracuje každému nejlépe na místě, ve kterém je vám příjemné, útulné a milé zařízené. Náš dřevěný psací stůl Marone už svým samotným vzhledem dodává interiéru útulný charakter. Je absolutně vhodný do každé místnosti, která slouží jako pracovní prostředí – např. v ordinaci. Tři tiché zásuvky pojmou všechny věci, které mohou působit chaoticky a otevřené prostory umožní přizpůsobit psací stůl charakteru svého majitele.

 

Pozor upozornění: Výběrem dřevěného nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené naturální procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které v důsledku mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký, jemný hadřík. Vyvarujte se také umisťování dřevěného nábytku na sluncem exponovaném místě a také v blízkosti topných zařízení.

Technické údaje

Barva Bílá-RAL9003
Materiál Fínska borovice
Série Marone
Barevné krytí 75%
Hĺbka 62cm
Výška 98,5cm
Šírka 124cm
Rukojeť Dřevěná

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium